IMG_20200211_120512_481

مردم شهرستان سردشت همزمان با دیگر هموطنان امروز با حضوری پرشور و گسترده در راهپیمایی ۲۲ بهمن بار دیگر به جهانیان ثابت کردند که همیشه از نظام جمهوری اسلامی دفاع خواهند کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه شهدای آذربایجان غربی، مردم شهرستان سردشت همزمان با دیگر هموطنان امروز با حضوری پرشور و گسترده در راهپیمایی ۲۲ بهمن بار دیگر به جهانیان ثابت کردند که همیشه از نظام جمهوری اسلامی دفاع خواهند کرد.

مردم غیور و همیشه در صحنه شهرستان سردشت اعم از زن و مرد، پیر و جوان، دانش‌آموز و بازاری امروز،  در میعادگاه عاشقان امام خمینی (ره) و رهروان امام خامنه‌ای حضور یافتند‌ تا یکبار دیگر مشت انزجار از استکبار جهانی را گره کنند و اتحاد و انسجام خود را به رخ جهانیان بکشند.

مردمی که بیش از چهار دهه با اقتدار از نظام اسلامی و دستاوردهای آن محافظت کرده‌اند، و امروز با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن و جشن ۴۱ سالگی انقلاب اسلامی، باردیگر وفاداری خود به نظام و انقلاب را به اثبات ‌رسانند.

مردم سلحشور و همیشه در صحنه شهرستان سردشت امروز با سر دادن شعارهای ضد استکباری مرگ بر آمریکا  و مرگ بر اسرائیل  برگ زرین دیگری به تاریخ سراسر افتخار استکبارستیزی خود افزودند.

راهپیمایان با مشت‌ های گره‌کرده و سردادن شعارهای ای رهبر آزاده، آماده‌ایم آماده  و الله‌اکبر ضمن ابراز برائت از استکبار جهانی، حمایت خود را از مظلومان جهان اعلام نمودند