21

نماينده آذربايجان غربي در مجلس خبرگان رهبري گفت: انتخابات ثمره انقلاب است و با حضور گسترده در آن سرنوشت خود را رقم می زنیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه شهداء آذربایجان غربی، حجت الاسلام والمسلمین عسگر دیرباز ظهر امروز در راهپیمایی ۲۲ بهمن پلدشت با اشاره به حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه گفت: مردم با حضور گسترده خود در این راهپیمایی حمایت خود را از انقلاب اعلام کردند.

وی با اشاره به اینکه اوضاع کشور رو به بهبود است، تصریح کرد: هدایت های مقام معظم رهبری و مردم باعث شدند نقشه های شوم دشمنان شکست بخورد.

وی با تاکید بر اینکه تحریم های استکبار بر علیه کشورمان شکست خورده است، اظهار کرد: اخیرا نماینده اتحادیه اروپا به کشورمان سفر کرده بود و اعلام کرد که مکانیزم ماشه شکست خورده است.

نماينده آذربايجان غربي در مجلس خبرگان رهبري با اشاره به سیلی کشورمان به آمریکا افزود: سپاه پاسداران با اقتدار علمی و نظامی، سیلی محکمی به آمریکای جنایتکار زد و با موشک پایگاه عین الاسد را مورد هدف قرار دارد.

دیرباز گفت: رشد اقتصادی در بخش صنعت رو به بهبود است و از حالت منفی خارج می شود.

وی با اشاره به حضور نوجوانان و جوانان در راهپیمایی ۲۲ بهمن تصریح کرد: نوجوانان و جوانان عزیز جز رویش های انقلاب هستند.

نماينده آذربايجان غربي در مجلس خبرگان رهبري با تاکید بر حضور پرشور و آگاهانه در انتخابات پیش رو افزود: انتخابات ثمره انقلاب است و با حضور گسترده در آن سرنوشت خود را رقم می زنیم.

به گفته وی انتخاب اصلح و مشارکت حداکثری در واقع ۲ اصل مهم در انتخابات است.

انتهای پیام/