در چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ۲۲ بهمن ماه ۱۳۹۸ و اربعین شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و همرزمانش مردم همیشه در صحنه و انقلابی شهرستان خوی مسیرهای ولیعصر تا مصلی را راهپیمایی کردند.

به گزارش خبرنگار سپاه شهدا  اقشار مختلف مردم انقلابی شهرستان خوی در لبیک به ولی امرمسلمین امام خامنه ای مدظله بار دیگر در ۲۲ بهمن امسال با امام راحل و شهدای انقلاب با حضور پرشور خود میثاقی دوباره بستند.

گفتنی است ۲۲ بهمن امسال که با چهلم شهادت سردار سلیمانی و شهدای والامقام مقاومت عجین شده است حال و هوایی دیگر به حضور رنگین مردم بخشیده بطوریکه شرکت کنندگان با عکس نوشته های سردار سلیمانی در راهپیمایی حضور داشته و در مدح ایشان نوحه سرایی و به سینه زدند و با شعارهای الله اکبر،مرگ بر آمریکا،مرگ بر استکبار،مرگ بر اسرائیل و مرگ بر سازش گر خشم و انزجار خود را در مقابل چشم جهانیان از آمریکا به نمایش گذاشتند و مشت محکمی بر دهان یاوه گویان و استکبار و شیطان بزرگ زدند.

مردم ولایتمدار و انقلابی شهرستان خوی در پایان راهپیمایی با قرائت قطعنامه خواستار خروج آمریکا از منطقه ، ادامه ی راه سردار سلیمانی و محور مقاومت و نیز ادامه ی انتقام سخت را از مسولین کشور خواستار شدند.

لازم به ذکر است راهپیمایان بعد از قرائت قطعنامه با سر دارن شعار مرگ بر آمریکا و اسرائیل پرچم آنها را به آتش کشیدند.

انتهای پیام/