مراسم گرامیداشت سالروز عملیات والفجر و روز حفاظت اطلاعات با همت سپاه خوی در این شهرستان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار سپاه شهدا از خوی فرمانده سپاه خوی در مراسم گرامیداشت سالروز عملیات غرورآفرین والفجر ۸ این شهرستان که در سالن آمفی‌تئاتر سپاه خوی برگزار شد، با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای ۸ سال دفاع مقدس، اظهار کرد: شهدا از خداوند خواستند که واسطه هدایت خلق و نصرت دین خدا شوند، به صورتی که اگر در هر نقطه‌ای از عالم که هدایت دینی انجام شود و دین خدا منتشر گردد، شهدا در ثواب آن شریک هستند.

سرهنگ پاسدار محمدباقر علایی افزود: ایمان به عالم غیب و تجارت معنوی، نیازمند آگاهی‌های ویژه‌ای است، زیرا باید دانست که این عالم ناظرانی دارد که همواره بر عملکرد انسان ناظر و شاهد هستند و هرکس در انجام کارهای خود به وجود ناظران عینی خداوند توجه کند، بر ضریب تحمل او در برابر سختی‌ها افزوده شده و به جای صبر؛ شکر می‌کند.

وی با اشاره به تدابیر و برنامه‌ریزی‌های عملیات غرورآفرین والفجر ۸ گفت: همه اقدامات حفاظتی دقیق در این عملیات به صورتی شکل گرفته بود که دشمن اصلا فکر نمی‌کرد از این منطقه ایران حمله کند و رعایت نکات حفاظتی از طرف همه رزمندگان اسلام باعث پیروزی در این عملیات شد.

علایی خاطرنشان کرد: رعایت نکات امنیتی چه در زندگی شخصی و چه کاری باعث ایجاد امنیت شخص در تمام زمینه‌ها می‌شود و هرگاه امنیت رعایت نشده ضربه محکمی خورده‌ایم.

انتهای پیام