photo_2020-02-13_11-05-58

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی گفت: مردم استان آذربایجان غربی در دفاع از حدود و ثغور مرزهای اقتدار و صلابت استان به خوبی درخشیده اند.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه شهدای آذربایجان غربی، سردار حبیب شهسواری پیش از ظهر امروز در مراسم گرامیداشت چهلمین روز شهادت مالک اشتر ولایت سردار دل‌ها سپهبد پاسدار شهید حاج قاسم سلیمانی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و امام راحل گفت: شهیدان مصداق بارز آیه شریفه عند ربهم یرزقون هستند.

وی ضمن تقدیر و تشکر از حضور گسترده مردم استان در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه افزود: مردم آذربایجان غربی همان مردم فهیم انقلابی هستند که همواره طی این ۴۱ سال پشتیبان ولایت، نظام مقدس جمهوری  بودند و حتی فرزندانشان نیز در دفاع از حدود و ثغور مرزهای اقتدار و صلابت استان به خوبی درخشیده اند.

وی با اشاره به ویژگی های شخصیتی شهید سردار سلیمانی اظهار داشت: همانطوری که رهبر معظم انقلاب نیز فرموده اند او تربیت یافته مکتب امام(ره) بود و عمرش در راه جهاد سپری و مزدش نیز شهادت شد.

وی تصریح کرد: درست است که شهید سردار سلیمانی آینه اقتدار نظام بود و این آینه شکست، اما به هزاران سلیمانی تبدیل شد که تیزتر و برنده تر در برابر دشمنان خواهند ایستاد.

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی با دیگر با قدردانی از مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه استان گفت: خاک پای مردم طوطیای چشم ماست و ما سربازان ولایت به خادمی و نوکری شما افتخار می کنیم.

انتهای پیام/