جشن میلاد کوثر که به همت حوزه بسیج خواهران ماکو برگزار شد .

به پزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه شهداء ؛ مراسم جشن کوثر با حضور پرشور بانوان شهرستان ماکو به همت حوزه بسیج خواهران در حسینیه سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی سپاه ماکو برگزار گردید .

در این برنامه حجت الاسلام سید احمد موسوی امام جماعت مسجد علی بن ابیطالب و از روحانیون مبارز ضمن تبریک ولادت حضرت فاطمه زهرا (س)، با بیان اینکه سوره ای که در رابطه با حضرت زهرا نازل شده است یکی از اعجاز قرآن می باشد گفت: پیامبر اسلام در اواخر عمر خود در رابطه با انسانهای کم خرد سخنانی گفت اینکه سخنان تعدادی از افراد او را ناراحت میکند این که می گویند وی فرزند پسر ندارد حکومت بعد از او از بین خواهد رفت لذا برنامه چینی می کردند تا بعد از وی چه کارهایی انجام دهند در این هنگام سوره کوثر را جبرئیل از طرف خداوند به پیامبر وحی کرد و بر جنبه‌های اعجاز قرآن خبر داد انسان از زمان و تاریخ نمی تواند عبور کند لذا باید انسان خود تاریخ‌ساز باشد؛ خداوند فرمود ما به شما کوثر عطا کردیم ما برای تو منشاء جوشش خیلی کثیری عنایت شدیم در آن راه نماز بخوان ، شتر نحر کن و به نیازمندان انفاق کن .

حجت الاسلام سید احمد موسوی تصریح داشت :  سردار حاج قاسم سلیمانی همچون فاطمه زهرا سرباز ولایت بود لذا نمایندهای که باید انتخاب شوند باید دارای مشخصاتی باشد که تبعیت پذیری وی را از ولایت نشان دهد .

حجت الاسلام سید احمد موسوی با بیان اینکه سرباز ولایت باید پیرو حضرت فاطمه زهرا باشد گفت : با شهادت حاج قاسم سلیمانی در کل جهان منتشر شد لذا خداوند اگر بخواهد به فردی عزت و شوکت عنایت کند جهان نیز در مقابل آن نمی تواند بایستد لذا ما در تشییع جنازه پیکر پاک و مطهر این شهید بزرگوار عظمت و شوکت وی را دیدیم .

 

لازم به ذکر می باشد در این برنامه از فعالین فرهنگی و فرماندهان پایگاه های خواهران با اهدای لوح تقدیر و هدیه تجلیل به عمل آمد .