580445

متن بیانیه به شرح زیر است: بسم الله الرحمن الرحیم و سیعلم الذین ظلموا ای منقلب ینقلبون و به زودی آنان که ستم کردند خواهند دانست به چه کیفرگاهی باز خواهند گشت.(سوره شعراء. آیه ۲۲۷) در جهانی که در آن نهادهای حقوقی و بین المللی با پرچم انسان دوستی و دفاع از حقوق بشر برای […]

متن بیانیه به شرح زیر است:
بسم الله الرحمن الرحیم
و سیعلم الذین ظلموا ای منقلب ینقلبون
و به زودی آنان که ستم کردند خواهند دانست به چه کیفرگاهی باز خواهند گشت.(سوره شعراء. آیه ۲۲۷)

در جهانی که در آن نهادهای حقوقی و بین المللی با پرچم انسان دوستی و دفاع از حقوق بشر برای خود کسب آبرو می کنند چه ظالمانه است که به آتش کشیده شدن خانه ها و بازارها و مساجد پاسخ گروهی انسان مسلمان و مظلوم و بی دفاع باشد که یکی از حقوق اولیه خود که همان داشتن سرزمین و تابعیت و شهروندی کشوری است را در معرض تهدید دیده و اقدام به اعترض مسالمت آمیز نسبت به آن نمایند. آیا حقوق بشر نسبت به نژاد و جنسیت و ملیت و ادیان مختلف تفاوت دارد؟آیا مسلمان هندی از حقوق بشر برخوردار نیست؟ چه کسی باید نسبت به این ظلم و جنایت پاسخگو باشد؟ دولت هند با گردن نهادن به خواسته های نامشروع آمریکا و اسرائیل نه تنها وجاهتی برای خود کسب نخواهد کرد بلکه در بین ملت ها و کشورهای آزادیخواه خصوصا مسلمانان جهان به دولتی منفور و مزدور آمریکا و اسرائیل تبدیل خواهد شد.
بسیج اساتید استان آذربایجان غربی ضمن محکومیت این جنایات از همه دولت ها و ملتها  و خصوصا اساتید و دانشجویان آگاه و آزاده می خواهد  با هر آنچه که در توان دارند و با فریاد رسای خود ندای دادخواهی این مظلومان را به گوش عالمیان برسانند و از دولت جمهوری اسلامی ایران نیز انتظار دارد به تاسی از رهبر معظم انقلاب(مد ظله العالی) تمام  توان و ظرفیت خود را  جهت پایان دادن به این ظلم  به کار گیرد.

بسیج اساتید استان آذربایجان غربی