مسئول بسیج سازندگی سپاه سردشت از اهدای کمک ۵۰ میلیون ریالی این سپاه جهت خرید پارچه برای تولید ماسک خبر داد .

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه شهداء ، بسیجیان آتش به اختیار در شهرستان سردشت از ظرفیت کارگاه‌های خیاطی اقتصاد مقاومتی بسیج سازندگی استفاده کرده و با همکاری بسیج سازندگی اقدام به تولید ماسک کردند.
جانشین فرمانده سپاه سردشت در بازدید از مرکز تولید ماسک در شهرستان سردشت اظهار داشت: با توجه به شیوع بیماری کرونا و لزوم همکاری با دستگاه‌های متولی امر در بحث پیشگیری و مشاوره و آگاه‌سازی مردم با ظرفیت گروه‌های جهادی قرارگاه جهادی مقابله با کرونا در سپاه سردشت شکل گرفته است .
سرهنگ یعقوب رشیدی افزود : ماسکی که از سوی مجموعه خواهران بسیجی در این شهرستان تولید می شود از نوع پارچه ای و منطبق با استانداردهای بهداشتی بوده و قرار است پس از تولید برای توزیع رایگان در اختیار مراکز بهداشتی و درمانی این شهرستان قرار گیرد.
وی اظهار داشت : در کنار این اقدامات ، قرارگاه بسیج سازندگی سپاه سردشت نیز با اهدای کمک ۵۰ میلیون ریالی جهت خرید پارچه برای تولید ماسک گامی مهم را در راستای مقابله با ویروس کرونا برداشته است .

از زمان شیوع ویروس کرونا در شهرستان سردشت ، میزان تقاضا برای خرید برخی از اقلام بهداشتی نظیر ماسک ، دستکش و … روز به روز بیشتر شده به طوری که در مقابل برخی از داروخانه ها و حتی مراکز عرضه لوازم بهداشتی و آرایشی با صفوف طولانی خرید این کالا همراه بود.
جانشین فرماندهی سپاه سردشت افزود : برای تولید این ماسک ها به اندازه کافی پارچه در اختیار این مجموعه قرار می گیرد و امیدواریم که تولید این ماسک ها بتوانیم تا حدودی از کمبودهای این منطقه برطرف شود.
پس از نایاب شدن این اقلام بهداشتی در سطح شهر نرخ هر عدد ماسک از ۵۰۰ تومان به حدود ۵ تا ۱۰ هزار تومان به صورت بازار آزاد به فروش می رود.
انتهای پیام /.