فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پلدشت از برگزاری عملیات دفاع بیولوژیک با عنوان «شهدای مدافع سلامت» در شهرستان پلدشت خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه شهداء آذربایجان غربی، سرهنگ پاسدار منصور یوسفی صبح امروز در جلسه هماهنگی عملیات دفاع بیولوژیک ناحیه مقاومت بسیج سپاه پلدشت که برگزار شد با اشاره به اهمیت این عملیات گفت: برگزاری عملیات سراسری تداوم دفاع بیولوژیک شهدای مدافع سلامت همزمان با سراسر کشور در پلدشت برگزار می شود.

 

وی تصریح کرد: این عملیات با حضور نیروهای ناحیه مقاومت، حوزه ها و پایگاه‌های مقاومت، مراکز بهداشتی، درمانی و خدماتی، گروه‌های جهادی، فرمانداری، شبکه بهداشت و درمان، شهرداری ، هلال احمر، جوانان خودجوش شهرستان پلدشت برگزار می‌شود.

 

وی اظهار کرد: عملیات دفاع بیولوژیک از ساعت ۱۸:۰۰ روز ششم فروردین تا ۱۵ فروردین و به مدت ۹ روز همزمان با سراسر کشور در سطح شهرستان برگزار می‌شود.

 

فرمانده ناحیه پلدشت در خصوص اهداف این عملیات افزود: هدف اصلی از اجرای عملیات، قطع زنجیره شیوع ویروس کرونا و ارزیابی توان تخصصی رده‌ها و مراکز خدماتی و درمانی در مقابله با بیوتروریسم، تهدیدات بیوتروریسم، بیولوژیک، شناسایی و احصاء کمبودها در راستای ارتقای توانمندی عملیاتی متناسب با تهدیدات بیولوژیک است که در قالب ضدعفونی و گندزدایی تمام معابر، محورها و مناطق شهرستان برگزار می‌شود.

 

انتهای پیام/