رزمایش دفاع بیولوژیک و عملیات پاکسازی نیروی زمینی سپاه با شعار «شهدای مدافع سلامت» و با رمز « یا علی ابن الحسین(ع)» در سردشت و همزمان با سراسر استان آغاز شد.

با گسترش ویروس کرونا سپاه پاسداران در بخش‌های مختلف در حال خدمت‌رسانی به مردم، بیماران و کادر درمانی است و پاکسازی و ضدعفونی معابر از جمله این اقدامات است که امروز در قالب رزمایش بیولوژیکی در شهرستان سردشت در حال اجرا است.

مراسم آغاز رزمایش دفاع بیولوژیک و عملیات پاکسازی «شهدای مدافع سلامت» نیروی زمینی سپاه، صبح امروز و با حضور فرمانده سپاه سردشت ، فرماندار ، امام جمعه و جمعی از مسئولان و فرماندهان نظامی و انتظامی در سردشت آغاز شد.
در این مراسم، سرهنگ غلامحسین محمدی اصل فرمانده سپاه سردشت ، در سخنانی با اشاره به اینکه هدف از برگزاری رزمایش‌های بیولوژیکی سپاه پاسداران، پاک‌سازی مناطق آلوده و قطع زنجیره ویروس کرونا است. اظهار داشت: نقش اصلی مقابله و مبارزه با کرونا ویروس و از بین بردن حلقه و زنجیره این ویروس منحوس و شوم بر عهده مردم است و مردم باید مسائل بهداشتی و پروتکل های بهداشتی که در شبکه‌های اجتماعی و رسانه‌ها اطلاع‌رسانی شده است، را با دقت رعایت کنند.

فرمانده سپاه سردشت ، با اعلام رمز «یا علی ابن الحسین(ع)» دستور آغاز رزمایش در شهرستان را صادر کرد.

انتهای پیام /.