میاندوآب

رزمایش سراسری دفاع بیولوژیک و عملیات پاکسازی شهدای مدافع سلامت امروز به منظور جلوگیری و مقابله با ویروس کرونا در میاندوآب همزمان با سایر شهرهای استان آغاز شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه شهدا، با هدف مقابله و مدیریت ویروس کرونا رزمایش سراسری دفاع بیولوژیک و عملیات پاکسازی  شهدای مدافع سلامت در استان برگزار می شود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب در این زمینه گفت: عملیات سراسری تداوم دفاع بیولوژیک شهدای مدافع سلامت همزمان با سایر شهرهای استان  در شهرستان میاندوآب نیز برگزار می شود.

سرهنگ پاسدار نورالدین پالهنگ افزود: این عملیات با حضور رده‌های بسیج شامل گردان‌های بیت المقدس و پایگاه‌های مقاومت، مراکز بهداشی، درمانی و خدماتی و نیز گروه‌های جهادی  برگزار می‌شود.

وی اظهار کرد: در این عملیات در شهرستان میاندوآب بسیجیان از روز ششم فروردین تا ۱۵ فروردین و به مدت ۹ روز همزمان با سراسر کشور و استان در این رزمایش حضور خواهند داشت.

پالهنگ تصریح کرد: هدف اصلی از اجرای عملیات که با مشارکت دستگاه‌های اجرایی و خدماتی و سایر دستگاه‌ها ی بهداشتی و درمانی برگزار می‌شود، قطع زنجیره شیوع ویروس کرونا و ارزیابی توان تخصصی رده‌ها و مراکز خدماتی و درمانی در مقابله با بیوتروریسم است که در قالب ضدعفونی و گندزدایی تمام معابر، محورها و مناطق مختلف و توزیع اقلام بهداشتی برگزار می‌شود.

انتهای پیام/