دوشنبه ٠٢ اسفند ١٣٩٥
اخبار > رزمایش الی بیت المقدس در میاندوآب آغاز شد


رزمایش الی بیت المقدس در میاندوآب آغاز شد

رزمایش دو روزه الی بیت المقدس با حضور گردان های بسیجیان ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب، همزمان با سراسر آذربایجان غربی آغاز شد.

   

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه شهدا، با هدف ارتقای بصیرت و آگاهی بسیجیان و نیز افزایش توان رزم و حفظ اتحاد و انسجام بسیجیان  در پایگاه ها و حوزه ها، رزمایش الی بیت المقدس ،به طور همزمان با سایرشهرهای آذربایجان غربی ، در میاندوآب آغاز شد.

در نخستین روز برگزاری این رزمایش دو روزه، بعد از استقرار گردان ها در محل رزمایش، کلاس های آموزشی و تئوری برای بسیجیان شرکت کننده در رزمایش در محل اسکان گردان ها آغاز شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه میاندوآب در جمع بسیجیان شرکت کننده در این رزمایش با تقدیر و تشکر از حضور جوانان با روحیه بالا و بسیجی وار، گفت: بسیجیان برای  لبیک به منویات امام خامنه ای و الگو گرفتن از آرمانهای امام و شهدا در چنین روزی و در این مکان تجمع کرده اند و ان شاء الله با موفقیت نیز رزمایش را انجام می دهند.

سرهنگ پاسدار جواد مولودی اظهار کرد: در اولین روز از از این رزمایش گردانهای بسیج  پس از استقرار و اسکان ، نسبت  به اجرای برنامه ها طبق سین اقدام نموده و فردا 24 اردیبهشت ماه نیز با حضور مسئولان شهرستان و پس از اجرای مراسم صبحگاه، مرحله اصلی رزمایش را اجرا خواهند کرد.

انتهای پیام/

تاریخ مخابره: 1395/02/23  |  زمان: ١٧:٤٧  | شماره خبر: ٢٥٥٤٠٩  

 

خروج