دوشنبه ٠٢ اسفند ١٣٩٥
اخبار > رزمایش الی بیت المقدس، صحنه نمایش اقتدار بسیج و مشتی بر دهان بدخواهان انقلاب بود


فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب؛

رزمایش الی بیت المقدس، صحنه نمایش اقتدار بسیج و مشتی بر دهان بدخواهان انقلاب بود

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب گفت: بسیج و سپاه در هر عرصه ای که نیاز به دفاع از انقلاب و ارزش های آن داشته باشد، با صلابت و اقتدار وارد میدان شده و دشمنان را مایوس می کند.

   

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه شهدا، سرهنگ پاسدار جواد مولودی در مراسم صبحگاه مشترک گردان های بسیج در میاندوآب با بیان اینکه حضور پرشکوه و با صلابت بسیجیان در این رزمایش مشت محکمی بر دهان بدخواهان انقلاب و نظام اسلامی بود، اظهار کرد: بسیجیان در این رزمایش نشان دادند که حامی انقلاب و ولایت فقیه هستند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب افزود: بسیجیان در این رزمایش نشان دادند که انقلابی بوده و حامی کسانی هستند که دارای روحیه انقلابی و پاسدار خون شهیدان و حریم ولایت هستند.

وی با بیان اینکه بعد از گذشت 37 سال از پیروزی انقلاب اسلامی، دشمنان هنوز دست از توطئه انگیزی و تفرقه افکنی بر نداشته اند، گفت: بسیجیان با بصیرت و هوشیار ایران اسلامی، در مقابل همه توطئه های دشمنان در عرصه های مختلف مانند فرهنگ ایستاده و آن ها را خنثی کرده اند.

مولودی با اشاره به اینکه نقش بسیج امروز در عرصه های مختلف نمایان و مشخص است، تصریح کرد: این حضور بسیجیان در رزمایش نشان داد که به حول قوه الهی پیام و خواسته رهبر انقلاب در کشور محقق شده نه خواسته دشمنان.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب با بیان اینکه بسیجیان گوش به فرمان ولایت فقیه بوده و ادامه دهنده راه شهیدان هستند، اظهار کرد: بسیج و سپاه در هر عرصه ای که نیاز به دفاع از انقلاب و ارزش های آن داشته باشد، با صلابت و اقتدار وارد میدان شده و دشمنان را مایوس می کند.

تاریخ مخابره: 1395/02/24  |  زمان: ١٤:٢٧  | شماره خبر: ٢٥٥٤٥٦  

 

خروج