دوشنبه ٠٢ اسفند ١٣٩٥
اخبار > برنامه ریزی دشمنان برای تغییر سبک زندگی و فرهنگ عفاف و حجاب/تجمع "مدافعان حریم خانواده" در میاندوآب برگزار می شود


فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب خبر داد:

برنامه ریزی دشمنان برای تغییر سبک زندگی و فرهنگ عفاف و حجاب/تجمع "مدافعان حریم خانواده" در میاندوآب برگزار می شود

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب از برگزاری تجمع مردمی "مدافعان حریم خانواده" همزمان با هفته عفاف و حجاب در این شهرستان خبر داد.

   

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه شهدا؛ سرهنگ پاسدار جواد مولودی با اعلام این خبر، گفت: این همایش، همزمان با سراسر کشور، روز دوشنبه 21 تیرماه از ساعت 9/30 دقیقه صبح در مصلی امام خمینی(ره) برگزار می شود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب با بیان اینکه این تجمع مردمی به مناسبت هفته عفاف و حجاب  برگزار می شود، اظهار کرد: بعد از تجمع اولیه و برگزاری مراسم، حاضرین تا میدان شهرداری پیاده روی می کنند.

وی با اشاره به اینکه دشمن، سبک زندگی و عفاف و حجاب را نشانه گرفته است، افزود: از بین بردن حیا وعفت عمومی و تلاش برای نابودی بنیان خانواده و تغییر سبک زندگی اسلامی، از جمله اهداف دشمنان در جنگ نرم و تهاجم فرهنگی است.

 مولودی با تاکید بر اینکه باید از هفته عفاف و حجاب به عنوان فرصتی برای ترویج سبک زندگی اسلامی، استفاده کنیم، تصریح کرد: همه ما وظیفه داریم تا در راستای ترویج فرهنگ عفاف و حجاب که تاثیر بسزایی در تحکیم بنیان خانواده دارد، گام برداریم.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب هم چنین با اشاره به برگزاری برنامه های مختلف گرامیداشت هفته عفاف و حجاب، گفت: جلسات هماهنگی برگزاری برنامه های این ایام با حضور نهادها وادارات مختلف برگزار شده و در این راستا برنامه های مختلفی در سطح شهر و مساجد و پایگاه ها برگزار می شود.

انتهای پیام/

 

 

تاریخ مخابره: 1395/04/19  |  زمان: ١٠:٤٢  | شماره خبر: ٢٥٩٤٢٦  

 

خروج