دوشنبه ٠٢ اسفند ١٣٩٥
اخبار > اعزام 40 گروه جهادی برای محرومیت زدایی به مناطق محروم میاندوآب در تابستان امسال


مسئول بسیج سازندگی میاندوآب:

اعزام 40 گروه جهادی برای محرومیت زدایی به مناطق محروم میاندوآب در تابستان امسال

مسئول بسیج سازندگی میاندوآب از اعزام 40 گروه جهادی از اقشار مختلف مردم و بسیجیان به مناطق محروم این شهرستان خبر داد.

   

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه شهدا، سرهنگ پاسدار جعفرعلی نژاد با بیان اینکه یکی از عرصه های فعالیت بسیج سازندگی در امر محرومیت زدایی و خدمات رسانی به مناطق محروم است، گفت: در این راستا اقشار مختلف مردم بسیجیان با سازماندهی در قالب گروه های جهادی به مناطق مختلف روستایی و محروم اعزام می شود.

مسئول بسیج سازندگی میاندوآب با اشاره به اینکه امسال نیز گروه های جهادی در این شهرستان سازماندهی شده و به مناطق محروم اعزام شده اند، اظهار کرد: بر اساس برنامه ریزی های انجام گرفته، امسال 40 گروه جهادی از اقشار مختلف، مساجد، محلات، دانش آموزی، دانشجویی، مهندسین، پیشکسوتان، مداحان و هنرمندان به مناطق محروم برای خدمات رسانی اعزام شده و می شوند.

وی با بیان اینکه این گروه ها در قالب اردوهای جهادی یک، سه و هفت روزه در مناطق محروم خدمات ارائه می دهند، افزود: بر اساس برنامه ریزی ها امسال، حدود یک هزار و 100 نفر از بسیجیان در میاندوآب در این اردوها در قالب 40 گروه جهاد شرکت می کنند.

علی نژاد با غیر قابل وصف خواندن اشتیاق و استقبال جوانان و نوجوانان از این اردوها، تصریح کرد: بسیج همواره به دنبال محرومیت زدایی از مناطق محروم بوده و بسیجیان نیز با روحیه ایثارگری و اشتیاق فراوان بدون هیچ چشمداشتی در این اردوها شرکت کرده و غبار محرومیت را از نقاط محروم می زدایند.

مسئول بسیج سازندگی میاندوآب اظهار کرد: بسیجیان و گروه های جهادی حضور یافته در مناطق محروم در عرصه های عمرانی، کشاورزی، فرهنگی، بهزیستی، بهداشت، مسکن مددجویی، مرمت وبهسازی مساجد، احداث خانه عالم، غسالخانه،پل سازی و محرومیت زدایی به فعالیت می پردازند.

انتهای پیام/

تاریخ مخابره: 1395/04/22  |  زمان: ١٧:٠١  | شماره خبر: ٢٥٩٧٢١  

 

خروج