چهارشنبه ٠٤ اسفند ١٣٩٥
اخبار > جشن وحدت برای اولین بار در سلماس برگزار شد


به همت سپاه سلماس

جشن وحدت برای اولین بار در سلماس برگزار شد

جشن وحدت به مناسبت هفته وحدت و به همت سپاه سلماس در مسجد الرسول(ص)اسلام آباد برگزار شد

   

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه شهداء استان آذربایجان غربی؛در اولین روز آغاز هفته وحدت و برای اولین بار در سلماس مراسمی به همت سپاه سلماس در مسجد الرسول(ص) اسلام آباد با حضور حجت الاسلام امینی مسئول نمایندگی ولی فقیه در تیپ مکانیزه امام زمان(عج) و  اعضای شورای تأمین و روحانیون شیعه و سنی و 900 نفر از مردم منطقه سنی نشین اسلام آباد و بسیجیان برگزار شد.

در این برنامه حجت الاسلام والمسلمین امینی برای حاضرین سخنرانی کرده و در مورد وحدت و اهمیت اتحاد بین شیعه و سنی سخن گفتند.

وی خاطرنشان کرد اگر دشمن بخواهد به کشور و انقلاب ضربه بزند تنها راه ، برهم زدن این اتحاد است پس باید هر روز بیشتر از روز قبل اتحاد خود را حفظ کنیم و اینکه همه ما برادان و خواهران دینی هستیم و نباید اجازه دهیم که افراد سودجو و معاند با استفاده از مذهب بین مسلمانان تفرقه بیاندازند.

امینی در مورد اهمیت حفظ حجاب و غیرت برای جوانان سخن گفتند و نیز سخنانی از فرمایشات مقام معظم رهبری در مورد وحدت بیان داشتند و میلاد فرخنده خاتم الانیاء محمد مصطفی (ص) را به حاضرین و تمام مسلمین تبریک گفتند.

در ادامه برنامه مولود خوانی توسط دو گروه از مولودی خوانان شیعه و سنی اجرا و در اخر برنامه به قید قرعه به حاضرین جوایزی توسط فرماندهی سپاه سلماس اهداء شد.

 

.

انتهای پیام/


تاریخ مخابره: 1395/09/24  |  زمان: ٠٩:١٦  | شماره خبر: ٢٦٩٧٣٥  

 

خروج