سه شنبه ٠٣ اسفند ١٣٩٥
اخبار > والفجر ۸ یکی از موفق‌ترین عملیات‌های جنگی ایران بود


فرمانده سپاه ماکو:

والفجر ۸ یکی از موفق‌ترین عملیات‌های جنگی ایران بود

فرمانده سپاه ماکو گفت: والفجر ۸ یکی از موفق‌ترین عملیات‌های جنگی ایران بود.

   

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه شهداء آذربایجان غربی، این مراسم به مناسبت سالروز پیروزی غرور آفرین رزمندگان اسلام در عملیات بزرگ والفجر8 با حضور مسئولین حفاظت اطلاعات نظامی، انتظامی و کارکنان سپاه ماکو در کانون امام علی (ع) برگزار گردید.

سرهنگ طالب رحیمی دراین مراسم به بیان خاطره ای از دفاع مقدس و عملیات اولفجر 8 پرداخت و گفت : در این عملیات امورات جنگ از جمله کنترل و انتقال نیروها و جنگ افزار ها حتی استتار خودروها در بین نخل های سوخته و سایر مسائل عملیات بر عهده حفاظت اطلاعات بوده و تا لحظه شروع عملیات ، رژیم بعثی با وجود در اختیار داشتن تجهیزات و امکانات پیشرفته خبری از زمان و مکان عملیات نداشتند و این رمز پیروزی عملیات والفجر 8 به شمار می رود.

فرمانده سپاه ماکو افزود: دشمن تمام راه های مبارزه با ایران را امتحان نموده و با شکست رو برو گردیده و تنها راه آنها هدف گیری اتحاد و اتفاق ما و ایجاد فاصله میان مردم و ولایت است ، لذا ما باید تا ابد ولایت مدار و رزمنده بمانیم و مانع نفوذ دشن به کشور عزیزمان باشیم.

مسئول حفاظت اطلاعات سپاه ماکودر این مراسم تصریح کرد: با توجه به نقاط حفاظتی و امنیتی که در عملیات والفجر 8 وجود داشته و مسئولیت عظیمی که حفاظت اطلاعات برعهده گرفته و همچنین نقشی را که ایفا کرده بود روز بیستم بهمن روز پیروزی رزمندگان اسلام در این عملیات ، روز حفاظت اطلاعات نام گزاری شد.

قلیزاده افزود: در هر کجا و هر عملیات و ماموریتی که اصول حفاظتی در آن توسط فرماندهان و نیروها رعایت شود نتیجه آن موفقیت و پیروزی است.

 

انتهای پیام/

تاریخ مخابره: 1393/11/23  |  زمان: ٠٨:٣٤  | شماره خبر: ٢٠٤٤٧١  

 

خروج