دوشنبه ٠٢ اسفند ١٣٩٥
اخبار > مراسم بزرگداشت امام جمعه فقید چالدران حجت الاسلام قره داغی + تصاویر


مراسم بزرگداشت امام جمعه فقید چالدران حجت الاسلام قره داغی + تصاویر

مراسم بزرگداشت امام جمعه فقید شهرستان چالدران حجت الاسلام قره داغی در این شهرستان بر گزار شد.

   

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه شهداء،این مراسم  دیروز با حضور حجت الاسلام و المسلمین قریشی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهرستان ارومیه ؛ ائمه جمعه استانهای آذربایجان غربی و شرقی ، فرمانداران استان ، نیروهای نظامی و انتظامی ، روحانیون اهل تسنن و تشیع و اقشار مختلف مردم شهرستان چالدران در مسجد جامع این شهرستان با شکوه خاصی بر گزار شد .

حجت الاسلام قریشی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ارومیه  در این مراسم  در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه شهداء گفت : تسلیت عرض می کنم ارتحال جانسوز امام جمعه فقید شهرستان چالدران مرحوم حجت الاسلام قره داغی را به مردم شریف این شهرستان ، که مدت 1 سال بود که امامت جمعه این شهرستان را بر عهده داشت اما تقدیر خداوند بر این بود ، ایشان شخصیتی مخلص ، ولایی ، بی غل و غش و مجاهد بود . ایشان در تهران ساکن بودند اما این منطقه محروم را ترجیح دادند تا در خدمت مردم این شهرستان باشند که از خداوند منان می خواهم روح ایشان را با ارواح ائمه اظهار محشور نماید.

حجت الاسلام حلمی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقه در سپاه چالدران در این مراسم در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه شهداء گفت :این مرحوم ومغفور با اندیشه انقلابی اثرات خیلی خوبی از خود در روحیه مردم شهرستان بویژه در پایگاه نماز جمعه جهت بهره مندی جوانان و مردم از مسایل دینی گذاشتند .

حجت الاسلام حیدری زاد امام جمعه شهرستان نقده در این مراسم با گرامی داشت یاد و خاطره مرحوم حجت الاسلام قره داغی امام جمعه فقید شهرستان چالدران ، به وظایف خطیر روحانیت در جامعه اسلامی اشاره کرد و گفت : رسالت روحانیون همان رسالت انبیاء است چرا که هدایت مردم در تمام ابعاد زندگی را روحانیون بر عهده داشته و دارند .

کریم حسین زاده فرماندار شهرستان چالدران نیز در این مراسم با گرامی داشت یاد و خاطره حجت الاسلام قره داغی امام جمعه فقید شهرستان چالدران ،ولایت مداری و خدمت گزاری به مردم را یکی از ویژگی های آن مرحوم یاد کرد و گفت :ایشان در طول مدت خدمت خود در این شهرستان توانست با مدیریت شایسته خود ، امور محوله را به نحو عالی انجام دهد .

مرحوم حجت الاسلام قره داغی امام جمعه فقید این شهرستان چند روز پیش در اثر سانحه تصادف دار فانی را وداع گفت روحش شاد .

 


انتهای پیام/

تاریخ مخابره: 1395/10/04  |  زمان: ٠٩:٠٢  | شماره خبر: ٢٧٠٢٥٠  

 

خروج