دوشنبه ٠٢ اسفند ١٣٩٥
اخبار > اجتماع عظیم روز بصیرت به مناسبت حماسه 9 دی در چالدران +تصاویر


 اجتماع عظیم روز بصیرت به مناسبت حماسه 9 دی در چالدران +تصاویر

اجتماع عظیم روز بصیرت به مناسبت حماسه 9 دی در چالدران +تصاویر

به مناسبت حماسه 9 دی اجتماع عظیم روز بصیرت و میثاق با ولایت در شهرستان چالدران با شکوه خاصی بر گزار شد.

   

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه شهدا :

مردم ولایت مدار و انقلابی شهرستان چالدران با حضور پر شور و پر شکوه خود در مصلی شهرستان چالدران این روز بزرگ را با شکوه خاصی بر گزار کردند.

شرکت کنندگان در مراسم با سردادن شعارهایی همچون ابوالفضل علمدار رهبر ما نگهدار ، ما اهل کوفه نیستیم رهبر تنها بماند ، مرگ بر آمریکا و اسرائیل و منافق حضور پرشور خود را به دشمنان قسم خورده انقلاب نشان دادند و با آرمانهای والای شهدا ، امام راحل میثاق بسته و با رهنمودهای مقام معظم رهبری تجدید بیعت کردند.

این اجتماع  با حضور اقشار مختلف مردم ، بسیجیان ، جانبازان ، خانواده های معظم شهدا ، ایثار گران ، اصناف ، کارکنان دولت در مصلی  این شهرستان بر گزار شد .

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدا در این همایش از حماسه 9 دی به عنوان روز تجلی قدرت خدا و حرکتی ماندگار در تاریخ انقلاب اسلامی یاد کرد و گفت: در این روز ماندگار و تاریخی ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی حماسه دیگر آفریدند و دشمنان خدا و دینش را مایوس نمودند و قلب امام زمان (عج) و نایب بر حقش امام خامنه ای مدظله العالی را شاد ساختند.

 حجت الاسلام سرایی با بیان اینکه حماسه 9 دی سال 88 به عنوان روز نه گفتن ملت ایران به سران فتنه و آری گفتن به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می باشد.

وی افزود: ملت ایران اسلامی در این روز با آرمانهای والای امام راحل و رهبر فرزانه انقلاب اسلامی تجدید مجدد کردند و مردم در این روز تیز خلاص به سران فتنه شلیک و پشت پیکر نامبارک فتنه را به خاک مالیدند .

فرمانده سپاه چالدران نیز در این همایش از روز 9 دی در تاریخ انقلاب اسلامی روز بصیرت و تبدیل این روز به یوم اله عنوان کرد و گفت: انقلاب اسلامی در طول عمر پربر کت خود حوادث بسیاری را به خود تجربه نموده است که هر کدام یوم اله است که همه این ایام اله بر خاسته از نهضت عاشورا می باشد .

 سرهنگ پاسدار باقرلو به توطئه های اخیر استکبار جهانی بر علیه ایران اسلامی اشاره کرد و افزود: امروزه استکبار جهانی با استفاده از جنگ نرم و با خدمت گرفتن رسانه ها به دنبال همسوئی افکار عمومی ملل مسلمان با سیاستها و اندیشه های مادی گرایانه خود شده است غافل از اینکه ملت هوشیار و آگاه ایران اسلامی همواره این توطئه ها را با باورهای دینی خود خنثی ساخته و خواهد ساخت.

 

 

انتهای پیام /

تاریخ مخابره: 1395/10/09  |  زمان: ١٦:٠١  | شماره خبر: ٢٧٠٧١٦  

 

خروج