دوشنبه ٠٢ اسفند ١٣٩٥
اخبار > راهپیمائی باشکوه 13 آبان در بوکان برگزار شد


راهپیمائی باشکوه 13 آبان در بوکان برگزار شد

راهپیمایی 13 آبان روز مبارزه ملی با استکبار جهانی با فریادهای بلند و محکم در محکومیت توطئه‌ها و جنایت‌های استکبار جهانی و در راس آنها آمریکا و رژیم صهیونیستی و با شعار همیشگی مرگ بر آمریکا همزمان با سراسر کشور در بوکان نیز برگزار شد.

   

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه شهداء آذربایجان غربی،  مردم ولایتمدار و دیندار بوکان همراه و همگام با دانش آموزان و دانشجویان در میدان میدان فرمانداری این شهرستان تجمع کردند.

شرکت کنندگان در این تجمع با مشت های گره کرده و شعارهای ضد استکباری خشم و انزجار خود را از مستکبران جهان اعلام کردند. 

بنابر این گزارش، خیابان های اصلی منتهی به میدان فرمانداری نیز مملو از قشرهای مختلف مردم، دانشجو و دانش آموز، مسئولان و مدیرانی بود که با سر دادن شعارهای «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل»، «آمریکا ننگت باد» و «اسرائیل شرمت باد» نفرت و انزجار خود را از سیاست‌های آمریکا و رژیم غاصب صهیونیستی اعلام می کنند.

 شرکت کنندگان با حمل پلاکاردهایی که جملات ضد استکباری بر آن حک شده و با سر دادن فریادهای کوبنده «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» نشان دادند که هرگز از شعارهای اساسی خود کوتاه نمی آیند.

 مشت های گره کرده دانش آموزان هنگام سر دادن شعارهای «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل» و «الله اکبر»، «خامنه ای رهبر» که به صورت یکپارچه و هماهنگ فریاد می شد؛ نمادی از سازش ناپذیری ملت همیشه مقتدر ایران را به نمایش گذاشت.

تاریخ مخابره: 1395/08/15  |  زمان: ٠٧:٢٠  | شماره خبر: ٢٦٦٧٢٣  

 

خروج