چهارشنبه ٠٤ اسفند ١٣٩٥
اخبار > معاون هماهنگ کننده سپاه سردشت گفت: برای گرامیداشت هفته بسیج 58 برنامه فرهنگی و عمرانی در سطح شهرستان اجرا می شود.


برنامه های هفته بسیج در سردشت اعلام شد

معاون هماهنگ کننده سپاه سردشت گفت: برای گرامیداشت هفته بسیج 58 برنامه فرهنگی و عمرانی در سطح شهرستان اجرا می شود.

معاون هماهنگ کننده سپاه سردشت برنامه های هفته بسیج در این شهرستان را اعلام کرد گفت: برای گرامیداشت هفته بسیج 58 برنامه فرهنگی و عمرانی در سطح شهرستان اجرا می شود.

   

سرهنگ مصطفی حبیبی" پنج شنبه در گفت و گو با خبرنگران شهرستان و خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه شهداء ، هدف از اجرای برنامه های هفته بسیج را گرامیداشت این هفته عنوان کرد و افزود: هفته بسیج بهانه ای برای نمایش زوایای مختلف تفکر و فرهنگ بسیجی به نسل سوم و چهارم انقلاب است.

معاون هماهنگ کننده سپاه سردشت با اشاره به شعار محوری هفته بسیج "انقلابیگری و خدمتگذاری" به تشریح سیاست های آن پرداخت و گفت: ترویج گفتمان انقلابی گری با تاکید بر اقتصادمقاومتی و جهاد فرهنگی، نمایش اقتدار و آمادگی همه جانبه بسیج (اقتصادی، سیاسی، فرهنگی)، نقش آفرینی تشکل های خودجوش متعهد و انقلابی مردمی، معرفی ظرفیت ها و توانمندی ها و قابلیت های بسیج در عرصه خدمت رسانی به مردم، کاهش آسیب های اجتماعی و مردم یاری مردم و محرومیت زداییاز جمله سیاست ها هستند.

وی بیان کرد: هفته بسیج از 30 آبان شروع و تا 6 آذر ادامه دارد که در این هفته 58 برنامه همچون یادواره شهدا، سرکشی از خانواده شهدا، شب شعر انقلابی، نشست های فرهنگی، بازدید از طرح های اقتصاد مقاومتی، افتتاح پروژه های عمرانی و خدماتی در سطح شهرستان اجرا می شود.

سرهنگ حبیبی افزود: در 5 آذر شاخص ترین برنامه هفته بسیج امسال تحت عنوان اجتماع بزرگ بسیجیان در مسجد جامع شهر سردشت با حضور بسیجیان، اقشار مختلف مردم و مسئولین برگزار می گردد.

بر اساس گزارش بُلفَت، بسیج مستضعفین به فرمان امام (ره) در سال 57 و قبل از شروع جنگ تحمیلی تشکیل شد.

سردشت با داشتن 850 شهید بیشترین شهدای کشوری را به نسبت جمعیت در خود دارد.

 

 

تاریخ مخابره: 1395/08/27  |  زمان: ٢٠:٢٧  | شماره خبر: ٢٦٧٧٢٨  

 

خروج