چهارشنبه ٠٤ اسفند ١٣٩٥
اخبار > بیانیه وحدت بخش بسیجیان حوزه شهید بروجردی مهاباد منتشر شد


فخرالدین حبیبی - سپاه مهاباد - شهید بروجردی - هفته وحدت - بیانیه

بمناسبت هفته وحدت :

بیانیه وحدت بخش بسیجیان حوزه شهید بروجردی مهاباد منتشر شد

بیانیه وحدت بخش بسیجیان حوزه شهید بروجردی مهاباد منتشر شد.

   

بسم الله الرحمن الرحیم
فرارسیدن میلاد خاتم المرسلین حضرت محمد مصطفی صل الله علیه و آله و هفته وحدت را بر همه مسلمین جهان بخصوص عزیزان بسیجی در جای جای ایران اسلامی و شهرستان مهاباد تبریک عرض نموده و با توجه به آیه 10 سوره مبارکه الحجرات که خداوند میفرماید :
إِنَّمَا الْمُؤْمِنُونَ إِخْوَةٌ فَأَصْلِحُوا بَيْنَ أَخَوَيْكُمْ ۚ وَاتَّقُوا اللَّـهَ لَعَلَّكُمْ تُرْحَمُونَ
به حقیقت مؤمنان همه برادر یکدیگرند پس همیشه بین برادران ایمانی خود صلح دهید و خداترس و پرهیزکار باشید، باشد که مورد لطف و رحمت الهی گردید
همانطور که در آیات الهی هم مشاهده میشود، قرآن درصدد گسترش روحیه برادرى در بین عموم مردم خصوصاً مسلمانان است، به همین جهت قرآن کریم تمام مؤمنان را برادر یکدیگر خطاب کرده است.
اما دوستان همانطور که آگاه هستید ، دشمنان اسلام در نظر دارند با ایجاد اسلام دروغین تکفیری و داعشی و تنی چند از بی خردان ، تفرقه بین مسلمین بیاندازند و اسلام ناب محمدی (ص) را خدشه دار کنند. ولی بصیرت که رمز موفقیت و اتحاد مسلمین جهان میباشد ، الحمدولله روز به روز بین مسلمین بیشتر و بیشتر میشود . یکدلی مسلمانان شیعه و سنی در اربعین حسینی نیز تبلور وحدت را به رخ جهانینان کشید  .که نه تنها دشمن ذره ای در دلها نفوذ نکرده بلکه ملت ایران اسلامی : شیعه و سنی . مسلمان و مسیحی و زرتشتی و ... ،  کرد ، ترک ، فارس ، عرب ، لر ، بلوچ و ...  در سایه رهبری مقام عظمای ولایت حضرت امام خامنه ای مدضله العالی ، در کنار هم ید واحد را ایجاد کرده اند، و با آگاهی کامل از ترفندها و نیرنگ های دشمنان قسم خورده اسلام و قرآن  ، راه خویش را که تداوم راه انقلاب اسلامی میباشدرا با اصول وحدت و بصیرت ادامه خواهند داد . تا دشمنان بیش از پیش نا امید و مائوس باشند . 

من الله التوفیق
فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید بروجردی سپاه مهاباد

انتهای پیام/

تاریخ مخابره: 1395/09/22  |  زمان: ١٥:٠١  | شماره خبر: ٢٦٩٥٧٤  

 

خروج