دوشنبه ٠٢ اسفند ١٣٩٥
اخبار > مدیریت رهبر معظم انقلاب و ایمان مردم ،حیله و مکر استکبار جهانی را در فتنه سال 88نقش بر آب نمود


سرهنگ فخرالدین حبیبی - فتحی - نه دی - سپاه مهاباد - حوزه شهید بروجردی

حجت الاسلام والمسلمین فتحی کارشناس مسائل سیاسی منطقه:

مدیریت رهبر معظم انقلاب و ایمان مردم ،حیله و مکر استکبار جهانی را در فتنه سال 88نقش بر آب نمود

به مناسبت 9 دی با حضور مسئولان سپاه و مدیران ادارات سطح شهرستان مهاباد وبا حضور پر شور بسیجیان حوزه شهید بروجردی سپاه مهاباد صبح امروز در طلائیه شهرستان مهاباد مراسم باشکوهی برگزار گردید

   

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه شهدا، به مناسبت 9 دی با حضور مسئولان سپاه و مدیران ادارات سطح شهرستان مهاباد وبا حضور پر شور بسیجیان حوزه شهید بروجردی سپاه مهاباد صبح امروز در طلائیه شهرستان مهاباد مراسم باشکوهی برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین فتحی کارشناس مسائل سیاسی منطقه با اشاره به رویداد های سال 88 گفت : مدیریت رهبر معظم انقلاب و ایمان مردم  ،حیله و مکر استکبار جهانی را در فتنه سال 88نقش بر آب نمود و ی افزود : بسیجی دست به عبای رهبرش است و هیچ کجا اشتباه نمی کند چون پشتیبان و راهنمایش رهبرش است. ایشان گفت:بسیجی با رهنمود های رهبرش بصیرت،آگاهی و دور اندیشی پیدا می کند و همیشه راه را از چاه تشخیص میدهد . در اد امه به ناگفته هایی از فتنه 88 اشاره نمود .

در ابتدا سرهنگ پاسدار فخرالدین حبیبی ضمن خیر مقدم گویی خدمت مهمانان و بسیجیان حاضر در مراسم با اشاره به حوادث سال 88 که فتنه گران به بهانه تقلب در انتخابات دهم ریاست جمهوری جو را نا آرام کردنند ایشان گفت:جاسوسان استکبارو عوامل خود فروش  با مخدوش کردن جمهوریت نظام و تعرض به بسیاری از مقدسات مذهبی و ملی کشور زمینه موج سواری سرویس های غربی ؛ عربی و بدخواهان ملت ایران را فراهم ساختند.که در 9 دی ملت مسلمان ایران در واکنش فراگیر و ملی خود به کف خیابان آمدند و تیر پایان فتنه رنگی را شلیک کردند.


 

انتهای پیام/

تاریخ مخابره: 1395/10/12  |  زمان: ٢٠:٥٢  | شماره خبر: ٢٧٠٨٨٨  

 

خروج