سه شنبه ٠٣ اسفند ١٣٩٥
اخبار > بهای امنیت امروز منطقه خون ۷۰۰ شهید است


فرمانده سپاه نقده:

بهای امنیت امروز منطقه خون ۷۰۰ شهید است

فرمانده سپاه نقده در جمع نمازجمعه گزاران اهل سنت نقده امنیت حاکم در منطقه را حاصل خون شهداء عنوان کرد.

   

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه شهداء، فرمانده سپاه نقده در آخرین روز از هفته بسیج با حضور در جمع نمازجمعه گزاران اهل سنت این شهر با اشاره به سالروز تاسیس بسیج مستضعفین به فرمان امام خمینی (ره)، پیروزی انقلاب اسلامی را نتیجه اتحاد شیعه و سنی دانست و گفت: اگر حضور نیروی انقلابی و دلسوز نبود امروز این امنیت و آرامش در کشور حاکم نبود.

 
سرهنگ امیر اکبری افزود: برخی خیال میکنند بسیج کسی است که فقط اسلحه بدست میگیرد و ایست و بازرسی میگذارد، اینها تنها بخشی از ماموریت بسیج در صورت نیاز است بلکه هرکس نسبت به پیشرفت و آسایش مردم خوشحال شود بسیجی است. 
 
وی با بیان اینکه "بسیج در انحصار یک طایفه یا قشر خاصی نیست" اظهار کرد: امروز در عراق و سوریه و یمن و لبنان شیعه و سنی دست در دست هم در مقابل تکفیری ها ایستاده اند. 
 
فرمانده سپاه نقده با هشدار به کسانیکه تلاش میکنند بین شیعه و سنی اختلاف بیاندازند گفت: دشمن هرگز نمیتواند در صفوف به هم پیوسته ملت ایران رخنه کند. 
 
اکبری با تاکید بر اینکه " انجام ترور و انفجار در ایران از آرزوهای دشمنان و داعشی هاست" تصریح کرد: امنیتی که امروز در نقده حاکم است بهایش خون پاک ۷۰۰شهید گلگون کفن است.  
 
انتهای پیام/
 

 

تاریخ مخابره: 1395/09/07  |  زمان: ١٠:٣٨  | شماره خبر: ٢٦٨٤٨٢  

 

خروج