سه شنبه ٠٣ اسفند ١٣٩٥
اخبار > فتنه 88 تجلي و نماد كينه ديرپاي جهانخواران و عوامل داخلي آنها بود


به مناسبت حماسه مردمي 9 دي

فتنه 88 تجلي و نماد كينه ديرپاي جهانخواران و عوامل داخلي آنها بود

اساتيد بسيجي استان : قواي سه گانه دست چپاولگران سرمایه های مادی و ارزش های فکری و اعتقادی را از سر مردم کوتاه نمایند.

   

به گزارش پايگاه اطلاع رساني سپاه شهداء؛ متن بيانيه بسيج اساتيد استان به مناسبت يو مالله 9 دي بدين شرح است :

 


بسم الله الرحمن الرحيم

جمهوري اسلامي ايران در حيات 38 سال خود با پيچيده ترين و گسترده ترين دشمني ها و مانع تراشي براي خاموش كردن گفتمان انقلاب اسلامي روبرو بوده است. فتنه 88 تجلي و نماد كينه ديرپاي جهان خواران و عوامل داخلي آنها بود. نظام سلطه و استكباري از بدو پيروزي انقلاب اسلامي دشمني و خصومت خود را با مردم مقاوم و استقلال طلب ايران به نمايش گذاشت اما با وجود صرف هزينه هاي كلان نتوانست نظام مستحكم جمهوري اسلامي را از مردم جدا نمايد.

نتيجه انتخابات شكوهمند رياست جمهوري در سال 88 براي صهيونيسم و سرمايه هاي داخلي آنها غير قابل تحمل بود لذا با يك دروغ مسلم، تقلب در انتخابات را بهانه قرار داده و سناريوي براندازي نظام را به دست اشراف سياسي و اقتصادي و حمايت ماشين تبليغاتي با اردو كشي خياباني و عمليات رواني و ايجاد آشوب و ناامني در قلب پايتخت نظام جمهوري اسلامي كليد زد.

اين فتنه بزرگ حاصل سال ها برنامه ريزي اهريمنان و همراه كردن طيف هاي متنوع ضد انقلاب و مزدوران اعم از سلطنت طلب ها و بهايي ها و آقازاده هاي شكمباره رانت خوار و ريگي و منافقين و ورشكستگان سياسي و مطرود در انتخابات هاي گذشته و جريانهاي منحط سكولاريستي و مدعيان دروغگوي اصلاح طلبي و دوم خردادي بود. در واقع طراحان خارجي و داخلي فتنه 88 به دنبال يك انقلاب مخملي پس از سالها جنگ نرم و نفوذ در ساختارهاي سياسي و فرهنگي و اقتصادي بودند.

عجيب آن بود كه آمريكا و اروپا و اسرائيل و دولت هاي مرتجع عرب به صورت عريان حمايت مستقيم و غير مستقيم خود را در رسانه هاي ديداري و شنيداري و مجازي اعلام كردند اما مدعیان دمکراسی و مدنیت و قانون گرایی و گفتگوی تمدنها نه تنها از دخالتهای ناروای دشمنان و حرمت شکنی آنها به همه مقدسات اظهار برائت و تنفر نکردند بلکه آشوبگران و اهانت کنندگان و ویرانگران را مردان خداجو نامیدند.

نتایج زیانبار آن فتنه بزرگ از نظر داخلی و بین المللی واقعا قابل محاسبه نیست. صدور قطعنامه های ضد ایرانی شورای امنیت - تشدید فشارها و تحریم های اقتصادی, مخدوش کردن اعتبار و وجاهت منطقه ای و بین المللی جمهوری اسلامی, گرفتار کردن جامعه به اختلافات سیاسی و قومی, ایجاد اختلال و بی ثباتی اقتصادی که موجب کاهش تمایل به سرمایه گذاری در ایران و تضعیف مؤلفه های اقتدار و امنیت ملی شد .

بی شک عظمت و ماندگاری 9 دی از آن جهت است که حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) با رهبری حکیمانه خود توانست جبهه دشمنان را ناکام کرده و یک تنه با تبیین و تحلیل مستدل خود ماهیت فتنه را افشاء کرده و با تکیه به قدرت بی منتهای الهی موج عظیم اسلام خواهی و ولایت پذیری را به راه انداخته و بنیاد فتنه و فتنه گران را بر باد داده و بار دیگر دشمن را در رسیدن به اهداف شوم و شیطانی ناکام گذارد. مردم ما به خوبی می دانند ریشه و بستر و خاستگاه و ظهور فتنه ها بعد از انقلاب اسلامی تفکرات سکولاریستی و غرب گرایانه و الحادی و اشرافی بوده و برای پیشگیری از تکرار فتنه ریشه های آن باید خشکانده شود .

مطالبه جدی ما اساتید بسیجی دانشگاهها از قوای سه گانه آن است که اقدام لازم را برای ممنوعیت تصدی مشاغل حساس برای دست اندرکاران فتنه در هر سطحی که باشند مبذول نمایند و با جدیت تمام نسبت به برخورد جدی با فساد اداری و مالی و اخلاقی برنامه خود را ارائه نمایند و دست چپاولگران سرمایه های مادی و ارزش های فکری و اعتقادی را از سر مردم کوتاه نمایند و به قانون از کجا آوردی دارایی مسئولان رسمیت بخشند و با افراد و احزابی که به اختلافات قومی و دینی و زبانی دامن می زنند تدابیر متناسب اعمال نمایند.

 

                                                                                                              بسیج اساتید استان آذربایجان غربی

 

تاریخ مخابره: 1395/10/07  |  زمان: ١٣:٣٢  | شماره خبر: ٢٧٠٥٠٤  

 

خروج