دوشنبه ٠٢ اسفند ١٣٩٥
اخبار > فتنه 18 تير سال 78 آزموني براي فتنه 88 بود


دكتر مقدّم فر در جمع اساتيد بسيجي استان

فتنه 18 تير سال 78 آزموني براي فتنه 88 بود

همايش استاني گراميداشت حماسه مردمي 9 دي با حضور اساتيد بسيجي دانشگاه هاي استان برگزار شد.

   

به گزارش پايگاه اطلاع رساني سپاه شهداء؛ همايش استاني گراميداشت حماسه مردمي 9 دي با عنوان بصيرت و ميثاق با ولايت به همت بسيج اساتيد استان با حضور پرشور اساتيد بسيجي استان در پرديس شهر دانشگاه اروميه برگزار شد.

در اين مراسم ابتدا دكتر جوادي مسئول سازمان بسيج اساتيد استان با اشاره به اهداف فتنه و فتنه گران ، نقش راهبري هاي حكيمانه مقام معظم رهبري و حماسه آفريني ملت شريف ايران را در شكست دشمنان داخلي و خارجي فتنه، مهم و كليدي برشمردند.

در ادامه دكتر مقدّم فر مشاور رسانه اي فرمانده كل سپاه پاسداران و عضو هيئت علمي دانشگاه با بيان اين نكته كه فتنه 18 تير سال 78 آزموني براي فتنه 88 بوداشاره كرد كه قرارگاه و مركز هردو فتنه دولت انگليس بود.
وي در ادامه از دشمني ديرينه انگليس با نظام مقدس جمهوري اسلامي و ملت شريف ايران ياد كرد و با اشاره به قتل عام مردم ايران بر اثر قحطي سراسري ، از بين بردن اسناد و مدارك اين فاجعه عظيم را از خباثت انگليس دانست.

مشاور رسانه اي سردار جعفري با پرداختن به موضوع فتنه ، آن را فضايي غبار آلود توصيف كرد كه تشخيص حق از باطل در آن سخت است.وي افزود دشمن در محاسبات خود از يك مؤلفه مهم غافل بود و آن قدرت فكري نظام مقدس جمهوري اسلامي است كه توطئه فتنه گران را خنثي كرد.


 

 

 

انتهاي پیام/

تاریخ مخابره: 1395/10/09  |  زمان: ٠٧:٥٠  | شماره خبر: ٢٧٠٦٢٩  

 

خروج