سه شنبه ٠٣ اسفند ١٣٩٥
اخبار > ییانیه بسیج جامعه زنان آذربایجان غربی به مناسبت نه دی


ییانیه بسیج جامعه زنان آذربایجان غربی به مناسبت نه دی

ییانیه بسیج جامعه زنان آذربایجان غربی به مناسبت نه دی

به مناسبت فرارسیدن سالروز حماسه نه دی بسیج جامعه زنان سپاه شهدای آذربایجان غربی بیانیه ای صادر کرد.

   

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه شهدا؛

بسم رب الشهدا والصدیقین

سالروز حماسه عظیم 9دی، بزرگداشت روز ایستادگی  و احیای حماسه عاشورایی یاران بصیر رهبرعظیم الشأن، امام خامنه ای (مد ظله) گرامی باد.

وقایع پس از انتخابات دهم ریاست جمهوری جنگ احزابی بود که کلیت نظام دینی و خاصه اصل مترقی‌ ولایت فقیه راهدف گرفته بودکه به همت دلاور مردان و شیر زنان انقلابی  غائله‌آفرینی آنان به شکستی مفتضحانه تبدیل شد .

فتنه گران از این نکته غافل بودند که ملتی که با حسین بن علی(علیه‌السلام) و قیام خونین عاشورا عهد بسته است، ظلم و ستم و فتنه‌گری را تحمل نمی‌کند و با همان روح عاشورایی به خروش می‌آید و حماسه‌های عظیم خلق می‌کند.

فتنه سال 88 بی‌تردید تقابل جناح های سیاسی نبود بلکه طرح براندازی ، حاصل اتاق‌های فکروکانون‌های صهیونیستی و استکبار جهانی بدست دشمنان پنهان و آشکار و نیروهای برانداز داخلی و خارجی علیه  انقلاب و نظام و ملت بود که  با حضور میلیونی  مردم ولایی کودتای مخملین  اشراف شکست خورده ،خاطره پیروزی 22بهمن 57 را زنده کرد.

حماسه 9 دی بستر رشد بیداری اسلامی در منطقه را هموار ساخت ومردم ایران به جهانیان نشان دادبا مدیریت هوشمندانه مقام معظم رهبری همچنان تا پای جان به انقلاب اسلامی  وفادارند و اقدامات و تحرکات واگرایانه برخی از فعالان سیاسی داخل کشور که از اصول و گفتمان ناب حضرت امام خمینی (ره) و انقلاب اسلامی عبور کرده اند را خنثی خواهند کردوچهره ی منافقانه آنان را آشکار خواهند نمود.

امیدوار کردن دشمنان خارجی توسط فتنه گران گناه نابخشودنی و لکه ی ننگی است که هرگز از ناصیه حامیان فتنه زدوده نخواهد شد و ملت رنجدیده هرگز آنان را نخواهد بخشید .

ملتی که عزم احیای کلمه‌ الله و برافراشتن پرچم توحید را دارد باید از تبار«حملوا ‌بصائرهم علی اسیافهم» باشد و با تبعیت از ولایت در فتنه‌ها ،بصیرت دینی و سیاسی را چراغ راه خویش کند تا ، پیروز میدان باشد.

روزهای بزرگی در پیش است .پیروزیهای دلیرمردان در عراق و شام و حلب بر سیه دلان مدعی اسلام ، نوید بخش وعده الهی و پیروزی حق بر باطل است .

نقش آفرینی اندیشمندان، دانشگاهیان، علما، زنان وجوانان مؤمن و بسیجیان این استان در مقاطع مختلف نشان داده اند که همواره در مقابله با عوامل گروههای ملحد و ضد دین ،فتنه گران ،امیدهای آنان را به یاس تبدیل کرده است .

ما زنان بسیجی شورای عالی زنان بسیج جامعه زنان سپاه شهدای آذربایجان غربی هم چنانکه در تمامی عرصه های تاریخی انقلاب ، نقش موثر و بی بدیل خود را ایفا کرده ایم،آمادگی خود را برای بصیرت افزایی و احیاء ارزشها و تفکر ناب انقلابی امام و رهبری و شهدای عزیزمان ، اعلام می کنیم و همواره با حضور در صحنه وآگاهی و هوشیاری و مجاهدت علمی و عملی ،توطئه فتنه گران را ناکام ومشت محکمی بر دهان یاوه گویان امید بسته به لیبرالها و مستکبرین جهانی خواهیم زد .

به امید ظهور منجی بشریت و پیروزی مستضعفان بر مستکبران  ان شالله .

 ملتی که درخط اسلام ناب محمدی(ص)و مخالف با استکبار و پول‌پرستی وتحجرگرایی و مقدس‌نمایی است باید همة افرادش بسیجی باشند.

 

بسیج جامعه زنان سپاه شهدای آذربایجان 


 انتهای پیام/

تاریخ مخابره: 1395/10/08  |  زمان: ١٢:٢١  | شماره خبر: ٢٧٠٥٥٤  

 

خروج