چهارشنبه ٠٤ اسفند ١٣٩٥
اخبار > موسسه خیریه ام ابیها مورد بازدید مسولین سازمان بسیج حقوقدانان استان آذربیجان غربی قرار گرفت


سازمان بسیج حقوقدانان استان آذربایجان غربی

موسسه خیریه ام ابیها مورد بازدید مسولین سازمان بسیج حقوقدانان استان آذربیجان غربی قرار گرفت

موسسه خیریه ام ابیها حضرت زهرا (س) ارومیه که در راستای توانمند سازی اقشار آسیب پذیر فعالیت می کند مورد بازدید مسولین سازمان بسیج حقوقدانان قرار گرفت.

   

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه شهدا  خواهر بسیجی خانم رخشا در خصوص فعالیت های خیریه مبنی بر توامند سازی مدد جویان و حرفه آموزی و اشتغال، عملکرد چندین ساله خودشان را در قالب آمار و ارقام ارئه نمودند. وی در ادامه اظهار داشت که در سال  اقتصاد مقاومتی و اقدام وعمل که توسط مقام معظم رهبری نامگذاری شده امیدواریم ما نیز به اندازه توان و تاثیر  خودمان در امر خدمتگذاری ، اقتصاد مقاومتی هم چنین  ارتقا معرفت، بصریت، مهارت گروه مخاطب قدمهای ارزنده ای برداریم.   

در ادامه ی این بازدید خدمتگذار سازمان بسیج حقوقدانان استان آذربیحان غربی برادر شیرمحمدی ضمن قدردانی و تشکر از فعالیت های ارزشمند خیریه ام ابیها، عنایت ویژه به امر تعلیم و تربیت با الهام از طرح صالحین و  آموزهای دینی بسیج،  مولفه های سه گانه دانستن، خواستن، داشتن را مهم دانسته و لازمه حیات شرافتمندانه انسان را مهندسی زندگی به مفهوم تدبیر کردن، سامان بخشیدن، جهت دادن با توجه به مفاهیم عمیق دینی دانستند.

وی در خاتمه اظهار  امیدواری کرد که با حفظ کرامت انسانی و منزلت فردی مددجویان  همواره در کار خیر، نیک اندیشی و نیکو کاری بیش از پیش موفق و موید باشیم و از طرف سازمان اعلام آمادگی نمود که ضمن استقبال و مشارکت در کار خیر، سازمان نیز در زمینه ارائه خدمت جهادی، مشاوره حقوقی ، آگاه سازی حقوقی و در صورت وجود جذب حقوقدانان گروه مخاطب ان شاء الله تعالی منشا خدمات نیکو کارانه در این موسسه باشد.   

 

تاریخ مخابره: 1395/08/08  |  زمان: ١٣:٤٥  | شماره خبر: ٢٦٦٠٩٢  

 

خروج