چهارشنبه ٠٤ اسفند ١٣٩٥
اخبار > دوره آموزش ائمه جماعات و اساتید حوزه با موضوع نفوذ و راه های مقابله با آن


در ارومیه برگزار شد:

دوره آموزش ائمه جماعات و اساتید حوزه با موضوع نفوذ و راه های مقابله با آن

دوره آموزش ائمه جماعات و اساتید حوزه با موضوع نفوذ و راه های مقابله با آن در حسینیه سپاه شهدا و با حضور 81 نفر از ائمه جماعات برگزار گردید.

   

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه شهداء استان آذربایجان غربی ، دوره آموزش ائمه جماعات و اساتید حوزه با موضوع نفوذ و راه های مقابله با آن با حضور 81 نفر و با سخنرانی اساتید مدعو در حسینیه ستاد سپاه شهداء استان برگزار گردید.

در ابتدای این دیدار حجت الاسلام مهدوی ، مسئول سازمان بسیج طلاب و روحانیون استان ضمن عرض خیرمقدم به اهداف برگزاری این دوره پرداخت و در ادامه حجت السلام زارع مسئول معاونت تعلیم و تربیت بسیج سپاه شهداء استان به اهداف و اهمیت برگزاری جلسات حلقات صالحین اشاره کرد.

این مراسم با سخنرانی حجت الاسلام سلامتی از اساتید برجسته حوزه و شجره طیبه صالحین در خصوص وظیفه روحانیت در ماه محرم ادامه یافت.سخنران بعدی این دوره حجت الاسلام سرایی نماینده ولی فقیه در سپاه شهداء استان بود که به نقش بی بدیل روحانیت در خط مقدم جبهه های نبرد حق علیه باطل در دوران دفاع مقدس پرداخت.

سخنران پایانی این دوره نیز حجت الاسلام دین پرست بود که به موضوع نفوذ و راه های مقابله با آن پرداخت. پایان بخش دوره نیز تجلیل از حاضرین با اهدای کتاب های قبسی از نور ولایت استاد سلامتی و کتاب سال صالحین و صرف ناهار بود.

انتهای پیام/

تاریخ مخابره: 1395/07/17  |  زمان: ٠٨:٥٧  | شماره خبر: ٢٦٤٩٣٣  

 

خروج