چهارشنبه ٠٤ اسفند ١٣٩٥
اخبار > حماسه 9دی


بیانیه

حماسه 9دی

بیانیه سازمان بسیج جامعه پزشکی استان آذربایجان غربی به مناسبت حماسه9دی

   

سازمان بسیج جامعه پزشکی به مناسبت فرارسیدن یوم الله حماسه 9دی سال88 بیانیه ای بدین شرح صادرکرد:

با نام و یاد یگانه پروردگار محو و نابود کننده فتنه گرا ن ، ملت رشید و شهید پرور ایران اسلامی در نزدیک به چهار دهه حیات پربرکت نظام مقدس جمهوری اسلامی روزهای تلخ و شیرینی را تجربه کرده است. به موازات هر دسیسه و تقابل دشمنان آشکار و پنهان با این انقلاب ، مردم مومن و سلحشور ایران اسلامی باتوجهات حضرت بقیه الله الاعظم(عج) و راهبری و اشاره ولی فقیه زمان  امام خمینی(ره) و حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای(مدظله العالی) و با بصیرت انقلابی تمامی توطئه ها را ناکام  ساخته اند. اما در این میان فتنه 88 به روشنی برآمده از اراده دشمنان پنهان و آشکار و نیروهای برانداز داخلی و خارجی در مصاف با انقلاب و نظام و ملت بود ودر حقیقت  فتنه 88 نسخه اعطایی نظریه‌پردازان کودتای مخملین به پیاده‌نظام شان در داخل ایران به شمار آمد ، ولی با راهبری مقام معظم رهبری و بصیرت مردم ولایت مدار ما این فتنه نقش بر آب شده و حماسه 9دی متولد شد که در تاریخ انقلاب همیشه ماندگار خواهد بود.

9دی روز بروز هویت وماهیت انقلابی مردم آگاه وبصیرایران اسلامی است، روزی که مردم عصاره وروح انقلابی خودرابه میدان آزمون دوباره ای آوردند. 9دی بازتولید حماسه عاشورااست ونشان دادتوده های مردم ، نخبگان حقیقی این انقلابند. مردمی که درخواب عمیق خواص ناآگاه ، بابصیرت وشعورانقلابی خود، برنامه ریزی بلندمدت نظام سلطه با همکاری پیاده نظام آگاه وگاه غفلت زده داخلی رادرآرمان فروپاشی آرام داخلی و درقالب چهارچوب انقلاب های هزاررنگ به سخره گرفتندوبه یاس وناامیدی تبدیل کردند.

جبهه استکبار طبق معمول با تحلیل های غلط خود می پنداشت که می تواند مردم را از نظام اسلامی جدا کند. اما حرکت عظیم مردم در 9 دی چهره واقعی مردم را نشان داد. وقایعی که در عاشورای سال 88 اتفاق افتاد، اثبات کرد که عده ای از کسانی که ادعای نقد جمهوری اسلامی را دارند، در واقع با اسلام ناب محمدی(ص) سر ستیز دارند و 9 دی آزمونی برای سنجش مؤمنین واقعی از مدعیان ایمان بود، چرا که طبق فرموده امیرمؤمنان، همانا ابتدای ظهور فتنه ها خواهش های نفسانی است که پیروی می شود، و احکامی که در چهره بدعت خودنمایی می کند.

در شرایط نوین آرایش جنگی نظام سلطه ،دشمن در جبهه های متعدد،در قالب حمایت های بی حد و حساب از گروه های تروریستی و تکفیری با انگیزه اصلی ایجاد اسلام هراسی و تضعیف جبهه مقاومت از لبنان و سوریه تا بحرین و یمن و ایجاد تفرقه در خطوط کشورهای اسلامی با تفکر کم رنگ ویا بی رنگ نمودن مسئله بسیار مهم فلسطین و بیت المقدس برای جهان اسلام و همچنین تحریم اقتصادی و جنگ نفت را در صدر اقدامات خود دارد. تلاش فرزندان راستین اسلام در مقابله با این تفکرات آلوده وهمایش میلیونی اربعین حسینی را نمادی از تفکر و صلابت آگاهانه خطوط در هم تنیده مدافعان حریم اسلام ناب محمدی(ص) در ترکیبی زیبا از جهان اسلام می دانیم . مقاومت در تمام صحنه های نبرد اقتصادی ،سیاسی و ایدئولوژیک تا تحقق مقدمات ظهور حضرت حجت (عج) ادامه خواهد یافت .

بر امت بصیر اسلامی و به ویژه خواص به یاد داشتن این نکته ضروری است که فتنه ها پیچیده تر و گسترده تر خواهد بود. استکبار تمام تلاش خود را برای هدف گرفتن نقاط قوت انقلاب جهانی اسلام به کار خواهد گرفت، همان گونه که درسال 88 نقطه قوت نظام اسلامی را که همان مشارکت مردمی می باشد، نشانه گرفت.          
ملت ایران در ۸ سال دفاع مقدس و در طول بیش از سه دهه مقاومت و ایستادگی مردانه خود و در حماسه‌های پرشوری مثل سیزده آبان و نهم دی‌ نشان داده است که در پیروی از ولی امر و امام امت خویش، بصیرت، هوشیاری و درایت را با شجاعت و صبر به دست آورده و از این رو با امید و شوق به آینده و با ایمان به وعده الهی که می‌فرماید (نصر من الله و فتح قریب و بشر المؤمنین) در همه عرصه‌ها، با اتحاد و انسجام کامل و تبعیت از محور وحدت، رهبرفرزانه انقلاب، این کشور و این شور عاشورایی را تا رسیدن به انقلاب جهانی حضرت مهدی (عج)، حمایت نموده و به سرمنزل مقصود خواهد رساند. ان شاءالله.      

ما اساتید، پزشکان، کارکنان و دانشجویان بسیجی دانشگاه علوم پزشکی استان آذربایجان غربی ، همگام با مردم فهیم ،بصیر وانقلابی درسالگرد حماسه ماندگار 9دی بار دیگر بیعت خود را با پیر مرادمان مقام معظم رهبری تجدید کرده و همگان را به وحدت حول محور ولایت مطلقه فقیه دعوت می‌نماییم.

والسلام علی عبادالله الصالحین

سازمان بسیج جامعه پزشکی استان آذربایجان غربی

 

 

تاریخ مخابره: 1395/10/08  |  زمان: ٠٧:٤٦  | شماره خبر: ٢٧٠٥٣٥  

 

خروج