چهارشنبه ٠٤ اسفند ١٣٩٥
اخبار > رمز موفقیت خانواده های موفق توجه به فرایض دینی و الهی ونزدیکی به خداوندمتعال است.


حجت الاسلام فضل الله میرزایی

حجت الاسلام میرزایی :

رمز موفقیت خانواده های موفق توجه به فرایض دینی و الهی ونزدیکی به خداوندمتعال است.

مسئول نمایندگی ولی فقیه درلشکرعملیاتی 3 حمزه (ع) گفت : نماز تنها عملی است که انسان را از فحشا و منکر دور میکند؛ وظیفه پدران و مادران در خانواده توجه به نماز و فرائض دینی خود و فرزندان است درعین حال که وظایف مهم دیگری هم دارند.

   

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه شهدا :حجت الاسلام فضل الله میرزایی مسئول نمایندگی ولی فقیه درلشکرعملیاتی 3 حمزه (ع) چهار خانواده ای که در قرآن ازآنها یاد شده است را برشمرد وگفت : خانواده ای که همه آنها ارزشی و الهی هستند واهل بهشت مثل خانواده پیامبر اکرم و اهل بیت اش ؛ خانواده ای که همه انها جهنمی وآتش الهی  هستند مثل خانواده ابولهب ؛خانواده ای هستند که مرد الهی است ولی زن و بچه اش جهنمی مثل خانواده حضرت نوح ؛خانواده ای هستندکه مرد جهنمی است ولی زن الهی مثل خانواده فرعون.

وی الگو قراردادن خانواده پیامبرگرامی اسلام را لازم و واجب دانست و افزود : هرآنچه که قرآن الگوقرار داده برای خانواده ها ؛خانواده عظیم الشان پیامبربزرگواراسلام است واین مهم باید الگوی زندگی هر خانواده موفق باشد.

حجت الاسلام میرزایی به اهمیت نماز درخانواده پرداخت وگفت : ماباید توجه کنیم به دستور الهی که میفرماید نمازتنهاعملی است که انسان را ازفحشا ومنکر دور میکند و وظیفه پدران و مادران درخانواده توجه به نماز و فرائض خود و فرزندان است درعین حال که وظایف دیگر هم دارند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در لشکرعملیاتی3 حمزه (ع) کسب روزی حلال وتاثیر آن در تربیت اسلامی فرزندان را موثر دانست و ادامه داد : دربحث سلامت فکری وجسمی افراد وقتی فرزندان ما گاهی از قرآن ونماز ومساجد فاصله میگیرند بدون شک از تاثیرات لقمه های حرام است یا شبهه ناک ؛ نباید دستورات الهی را در خانواده کم رنگ کنیم .

انتهای پیام /

 

تاریخ مخابره: 1395/10/17  |  زمان: ١٧:٠١  | شماره خبر: ٢٧١١١٣  

 

خروج