دوشنبه ٠٩ اسفند ١٣٩٥
اخبار > اعزام اولین کاروان راهیان نور بوکان به مناطق عملیاتی دفاع مقدس


با بدرقه مسئولان شهرستانی/

اعزام اولین کاروان راهیان نور بوکان به مناطق عملیاتی دفاع مقدس

نخستین کاروان برادران راهیان نور شهرستان بوکان امروز به مناطق عملیاتی جنوب در دوران دفاع مقدس اعزام شد.

   

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه شهداء آذربایجان غربی ، سرهنگ پاسدار علیرضا مظاهری فرمانده سپاه بوکان در حاشیه اعزام نخستین کاروان راهیان نور اظهار کرد: طی تعطیلات 150 نفر در قالب 3 اتوبوس تحت عنوان کاروان راهیان نور به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام می‎شوند.

وی افزود: همچنین در مرحله بعدی اعزام کاروان های راهیان نور شهرستان بوکان در هشتم فروردین 50 نفر از خانواده های بوکانی به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام خواهند شد.

فرمانده سپاه بوکان تصریح کرد: امروز 100 نفر از قشر های مختلف مردم در قالب 2 دستگاه اتوبوس، به مناطق عملیاتی جنوب اعزام شدند.

مظاهری راهیان نور را بهترین روش انتقال فرهنگ ارزش‌های دفاع مقدس در جامعه دانست و افزود: با اعزام این سفر می توان به ارزش هایی که شهداء و رزمندگان اسلام آن را خلق کردند پی برد،بنابراین باید باحضور در این مکان‌ها الگو گرفت و این الگو برای جوانان سازنده است.

وی راهیان نور را در تقویت بستر فرهنگی جامعه مثمر ثمر دانست و گفت: راهیان نور حتی در بستر مجرمانه جامعه نیز تاثیرگذار است و وقتی از ندامتگاه افرادی را به این سرزمین می‎برند متوجه می‎شوند که قسمت زیادی از جامعه آنها دچار خسران بوده است.

تاریخ مخابره: 1394/12/26  |  زمان: ٠٧:٣٣  | شماره خبر: ٢٥١٣١٦  

 

خروج