سه شنبه ٠٣ اسفند ١٣٩٥
اخبار > اقدامات سپاه پس از دوران دفاع مقدس کمتر از سال‌های جنگ نیست


سردار پاکپور درآیین رونمایی از کتاب" شهیدان همبستگی":

اقدامات سپاه پس از دوران دفاع مقدس کمتر از سال‌های جنگ نیست

فرمانده نیروی زمینی سپاه گفت: مجموعه اقدامات اساسی سپاه در راستای ایجاد امنیت‌ پایدار در شمال‌غرب و جنوب شرق کشور کمتر از دستاوردهای 8 ساله دفاع مقدس نیست.

   

سردار سرتیپ پاسدار محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه در آیین رونمایی از جلد دوم کتاب "شهیدان همبستگی" ویژه سرگذشت سرلشکرشهید نورعلی شوشتری و دیگر شهیدان حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان با بیان اینکه اقدامات سپاه پس از دوران دفاع مقدس کمتر از سالهای جنگ تحمیلی نبود اظهار داشت:مجموعه اقدامات اساسی و تأثیرگذار سپاه در راستای ایجاد امنیت‌پایدار در شمالغرب و جنوب شرق کشور کمتر از دستاوردهای 8 ساله دفاع مقدس نیست.

وی با اشاره به نقش ارزنده سردار شوشتری در ایجاد امنیت پایدار و بومی در جنوب شرق کشور گفت: سردار شوشتری با وجود آنکه دوران کوتاهی در جنوب شرق مسئولیت داشت اما امروز با گذشت 6 سال از شهادت این سردار والامقام مردم منطقه اعم از شیعه و سنی به نیکی از وی یاد کرده و فرزندان خود را با القاب این غیور مرد عرصه جهاد و شهادت نامگذاری می کنند .

وی خاطرنشان کرد: سردار شوشتری برای برپایی امنیت پایدار در جنوب شرق با رویکرد بهره گیری از مردم بومی توانست امنیت را بومی کرده و امروز میتوان اعلام کرد که ضدانقلاب‌ جایی در شمالغرب و جنوب شرق ندارند و این موفقیت‌ها را مدیون پیاده‌سازی شایسته طرح‌های شهید شوشتری در برپایی امنیت پایدار جنوب شرق هستیم.

فرمانده نیروی زمینی سپاه در پایان اظهار داشت: ثبت و ضبط خاطرات ، اندیشه‌ها و راه و رسم این دلاورمردان بسیار حرکت بزرگ و ارزشمندی است که دوستان ما انجام داده‌اند و پاسداران نسل جوان ما باید از این مفاهیم و معارف در جهت پویایی و کارآمدی خودشان در عرصه‌های مختلف دفاع سخت و تهدید نرم بهره ببرند.

انتهای پیام/

تاریخ مخابره: 1394/09/01  |  زمان: ٠٩:٠٨  | شماره خبر: ٢٣٨٩٤٦  

 

خروج