دوشنبه ٠٢ اسفند ١٣٩٥
اخبار > برگزاری مسابقه بزرگ کتابخوانی از کتب فصل بسیج


معاون فرهنگی اجتماعی سپاه اشنویه خبر داد:

برگزاری مسابقه بزرگ کتابخوانی از کتب فصل بسیج

معاون فرهنگی اجتماعی سپاه اشنویه گفت: مسابقه بزرگ کتابخوانی از کتب فصل بسیج برگزار می شود.

   

معاون فرهنگی اجتماعی سپاه اشنویه در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه شهدا ، بر ضرورت توسعه فرهنگ مطالعه در جامعه تأکید کرد و اظهار داشت: با هدف معرفی کتب ارزشمند و مفید به جامعه به ویژه نسل جوان ، هر فصل کتاب هایی برای ترویج و تبلیغ فرهنگ کتاب خوانی به جامعه معرفی می شود .

وی هدف دوم از معرفی کتاب را آشنایی جامعه و نخبگان با کتب و نویسندگان متعهد و ارزشمند دانستند و تاکید کردند که در فصل بهار امسال از سوی معاونت فرهنگی اجتماعی سپاه اشنویه کتابهای " رویای نیمه شب "، " گامهای سلوک " ، " شهر ضرب المثل ها "، " ملاقات در شب آفتابی" ، و " بار دیگر نادر " معرفی شده است .

سرهنگ دوم پاسدار جواد موسی زاده با بیان اینکه کتاب های معرفی شده در همایش ها ، سخنرانی ها ،فضاهای تبلیغاتی ، عمومی و فضای مجازی تبلیغ و ترویج می شود عنوان داشتند : کتابهای مذکور از طرف معاونت فرهنگی اجتماعی سپاه اشنویه با تخفیف ویژه و بسیار مناسب دراختیار مخاطبان قرار می گیرد که پاسخنامه هایی درداخل کتابها تعبیه شده است که مخاطبین می توانند از جوایز این مسابقات هم بهره مند شوند .

وی خاطرنشان کرد : علاقه مندان می توانند برای تهیه کتاب و توضیحات بیشتر به وب سایت مربوطه یا پایگاه ها و حوزه های مقاومت بسیج و فروشگاه های کتاب و محصولات فرهنگی در سراسر استان مراجعه نمایند .

www.irghalam.ir سایت مربوطه به تهیه کتاب های مسابقه کتابخوانی

تاریخ مخابره: 1395/03/11  |  زمان: ٠٠:٠١  | شماره خبر: ٢٥٦٨٤٠  

 

خروج