دوشنبه ٠٢ اسفند ١٣٩٥
اخبار > معنا کردن اقتصاد مقاومتی با دستان خالی/ اشتغالزایی برای 13 نفر با پرورش دام در پلدشت


معنا کردن اقتصاد مقاومتی با دستان خالی/ اشتغالزایی برای 13 نفر با پرورش دام در پلدشت

کار آفرین پلدشتی مطرح کرد:

معنا کردن اقتصاد مقاومتی با دستان خالی/ اشتغالزایی برای 13 نفر با پرورش دام در پلدشت

کار آفرین پلدشتی می گوید با راه اندازی پرورش دام برای 3 نفر به صورت مستقیم و برای 10 نفر به صورت غیر مستقیم اشتغال ایجاد شد.

   

کار آفرین پلدشتی به خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه شهداء از آذربایجان غربی می گوید: درآمد خاصی نداشتم و دنبال شغلی برای گذران زندگی بودم.


یاسر میرزایی با اشاره به اینکه تا حدودی با کار دامداری آشنا بود تصریح کرد: راهنمایی و حمایت خانواده و دوستان ترغیبم کرد تا کار دامداری را شروع کنم ولی تنها مکانی برای نگهداری دام داشتم.


وی ادامه داد: با تحقیق هایی که در این زمینه انجام دادم با وام اشتغال زایی سپاه پاسداران آشنا شده و توانستم این وام را از ناحیه مقاومت بسیج سپاه پلدشت دریافت کنم.


کار آفرین پلدشتی اظهار کرد: با راه اندازی پرورش دام برای 3 نفر به صورت مستقیم و برای 10 نفر به صورت غیر مستقیم اشتغال ایجاد شد.


میرزایی افزود: در کنار دامداری به پرورش آزمایشی بوقلمون و قو پرداخته ام که در صورت رسیدن به نتیجه مطلوب به صورت عمده به نگهداری آنها می پردازم.


کار آفرین پلدشتی با اشاره به سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل می گوید: تحقق شعار سال و امر رهبری برای همه واجب است و از این رو باید هرکسی در حد توان خود تلاش کند.


انتهای پیام/

 

تاریخ مخابره: 1395/03/16  |  زمان: ١٢:٥٤  | شماره خبر: ٢٥٧١٩٤  

 

خروج