دوشنبه ٠٢ اسفند ١٣٩٥
اخبار > دیدار فرمانده ناحیه چایپاره با امام جمعه جدید شهرستان+تصاویر


دیدار فرمانده ناحیه چایپاره با امام جمعه جدید شهرستان+تصاویر

فرمانده ناحیه چایپاره به همراه جمعی از کارکنان با امام جمعه شهرستان دیدار کرده و گزارش جامعی از اقدامات سپاه در شهرستان به ایشان ارائه دادند.

   

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه شهداء؛در این دیدار سرهنگ حق زاده ضمن تبریک انتصاب ایشان به سنگر امام جماعات شهرستان،گزارش جامعی از عملکرد ناحیه در زمینه های فرهنگی،اعتقادی و امنیتی ارائه داده و آمادگی خود را جهت هرگونه همکاری با امام جمعه محترم ابراز نمودند.

در ادامه حاج آقا شریفی مسئول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه،ضمن عرض تسلیت رحلت حضرت معصومه(س) و درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی،سنگر مهم امامت جمعه را یکی از برکات انقلاب اسلامی دانسته و کارکرد اصلی آن که تربیت صحیح افزاد جامعه است توفیق آن را برای مومنان خواستار شد و در انتها آمادگی خود برای همکاری با امام جمعه محترم ابراز نموده و خواستار سخنرانی ایشان در نشست های عقیدتی-سیاسی بسیج شد.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا جمشیدی ضمن تقدیر و تشکر از مجموعه سپاه شهرستان،حدیثی را در مورد فضیلت حضرت فاطمه معصومه(س) بیان کردند و بهره برداری بزرگان دین را از محضر حوزه علمیه قم به برکت وجود حضرت معصومه(س) در قم دانستند.ایشان در ادامه افزودند که ما در همه حال باید تابع ولایت فقیه بوده و تلاش کنیم تا به منویّات ایشان در جامعه،جامه عمل بپوشانیم و اجازه ندهیم دشمنان بین امت اسلامی فاصله بیندازند.

امام جمعه چایپاره در انتها سخنان خود نقش سپاه را نقشی برجسته در ایجاد وحدت ملی خوانده و اظهار امیدواری کرد که مسئولین شهرستان ان شاء الله در کنار همدیگر جهت رفع مشکلات شهرستان در کمیسیون های مختلف باید تصمیمات مناسبی اتخاذ نمایند که در جهت رضای الهی نیز باشد.

انتهای پیام/

 

تاریخ مخابره: 1395/10/23  |  زمان: ٠٨:٤٠  | شماره خبر: ٢٧١٤٦٦  

 

خروج