چهارشنبه ٠٤ اسفند ١٣٩٥
اخبار > حماسه 9 دی خط بطلانی برای توطئه های دشمنان بود


 حماسه 9 دی خط بطلانی برای توطئه های دشمنان بود

ویژه نامه" فرماندهان نفوذ ناپذیر" (11)/

حماسه 9 دی خط بطلانی برای توطئه های دشمنان بود

فرمانده سپاه چالدران گفت: حماسه ۹ دی تجلی قدرت الهی در هویت اسلامی و بنیان مردمی انقلاب است.

   

فرمانده سپاه چالدران در گفتگوي پایگاه اطلاع رسانی سپاه شهداء آذربایجان غربی درباره حماسه 9 دي گفت: هدف اصلی دشمنان خارجی و معاندين نظام در فتنه سال 88 براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی بود كه مردم با حضور خود در حماسه 9 دي نشان دادند اجازه فتنه گري را به دشمنان نخواهند داد.

سرهنگ حسین محمد باقرلو  با بیان اینکه فتنه سال 88 یک توطئه کاملا آمریکایی و صهیونیستی بود، ادامه داد: این شرایط محکی برای تشخیص سره از ناسره بود.


وی نهم دی را روز خنثی سازی توطئه های خارجی و لبیک به ندای مقام معظم رهبری دانست و افزود: در این روز یک بار دیگر توطئه های خارجی که با همراهی برخی عوامل بی تدبیر در داخل ادغام شده بود، نقش بر آب شد و این فتنه به خود آنان بازگشت.


فرمانده سپاه چالدران ادامه داد: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از 15 خرداد سال 42 تا به امروز، شاهد فتنه های بسیاری بوده که همگی با بصیرت مردم و رهبری این ملت خنثی شده است.


وی خاطرنشان کرد: تفکر و اندیشه دشمن با عوامل داخلی بر این بود که در این روز، نظام جمهوری اسلامی ایران سقوط خواهد کرد، اما آنها از بصیرت مردم ایران غافل بودند.


سرهنگ حسین محمد باقرلو  با اشاره به روحیه انقلابی مردم ایران اظهار داشت: مردم ایران همواره نشان داده اند که در مقابل نقشه ها و حرکت های دشمن ایستادگی دارند و نمی گذارند که بر انقلاب آنها خدشه ای وارد شود.


وی ادامه داد: شعارهای ملت ایران در 9 دی مشخص کرد که آنان به هیچ جناحی گرایش ندارند و هدف آنها فقط دفاع از انقلاب و رهبری است.


فرمانده سپاه چالدران خاطر نشان کرد: حضور خودجوش مردم در روز 9 دی نشان داد که مردم ایران ولایتمدار بوده و توطئه ها را خنثی خواهند کرد.

 

انتهای پیام/

 

تاریخ مخابره: 1394/10/07  |  زمان: ٠٨:٠٢  | شماره خبر: ٢٤٢٤٦٠  

 

خروج