چهارشنبه ٠٤ اسفند ١٣٩٥
اخبار > امروز مهمترین وظیفه دلسوزان انقلاب اسلامی حضور پر شور و با بصیرت در اتنخابات است


ویژه نامه" فرماندهان نفوذ ناپذیر" (10)/

امروز مهمترین وظیفه دلسوزان انقلاب اسلامی حضور پر شور و با بصیرت در اتنخابات است

فرمانده ناحیه شوط گفت:امروز مهمترین وظیفه دلسوزان انقلاب اسلامی حضور پر شور و با بصیرت در اتنخابات است.

   

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه شهداء آذربایجان غربی،سرهنگ مهدی رضوی اظهار داشت: 9 دی ماه روز بزرگی در تاریخ جمهوری اسلامی ایران است که در این روز خداوند با عظمت و بزرگی خود ملت ایران اسلامی را از شر فتنه گران نجات داد.

سرهنگ مهدی رضوی افزود: در طول چندین سال گذشته انقلاب همواره رهنمودهای مقام معظم رهبری توانسته است با وحدت و انسجام ملت مسلمان ایران اهداف شوم فتنه گران را نقش بر آب کند.

فرمانده ناحیه شوط اظهار داشت: توهین به مقدسات دینی مسلمانان همواره و همیشه از نقشه های شوم کفار و منافقین بوده و چنانچه تاریخ را نگاه کنیم خواهیم یافت ایجاد آشوب و برهم زدن مراسمات دینی و تفرقه از کارها و امورات روزمره این گروه ها است.

سرهنگ رضوی با اشاره به حماسه نهم دی اظهار داشت: حضور میلیونی مردم مسلمان در این روز بار دیگر میزان وفاداری مردم را به نظام اسلامی و انقلاب نشان داد و در واقع بار دیگر نظام و انقلاب را در مقابل بد خواهان بیمه کرد.

فرمانده ناحیه شوط خاطرنشان کرد: شیعه و سنی برای دشمنان قسم خورده اسلام هیچ فرقی ندارد و هرگاه فرصتی پیش بیاید می کوشند تا به مسلمانان ضربه بزنند و در واقع هتک حرمت روز عاشورا سال 88 نیز از این گونه موارد است.

وی با اشاره به فعالیت گروه نو ظهر تروریستی به نام داعش در منطقه گفت: فعالیت این گروه در حال حاضر علاوه بر کشتار مردم بی دفاع باعث ایجاد موجی جدید در کشورهای غربی بر علیه مسلمانان آن نقاط شده است.انتهای پیام/

 

تاریخ مخابره: 1394/10/07  |  زمان: ٠٨:٠٠  | شماره خبر: ٢٤٣٣٠٦  

 

خروج