چهارشنبه ٠٤ اسفند ١٣٩٥
اخبار > سران فتنه از اول هم با انقلاب اسلامی مشکل داشتند/ 9 دی فضای غبارآلود فتنه را کنار زد


ویژه نامه" فرماندهان نفوذ ناپذیر" (12)/

سران فتنه از اول هم با انقلاب اسلامی مشکل داشتند/ 9 دی فضای غبارآلود فتنه را کنار زد

فرمانده پادگان آموزشی حرّ خوی گفت: سران فتنه از اول انقلاب مشکلاتی داشتند که همان مشکلات موجب به اوج رسیدن دنیا طلبی و قدرت خواهی آنان شد.

   

سرهنگ پاسدار علی اصغر تبریزی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه شهداء آذربایجان غربی اظهار داشت: در 9 دی فضای غبارآلود فتنه کنار زده شد و مردم خودجوش به خیابانها آمدند تا یکبار دیگر اثبات کنند که همراه ولایت هستند و از دشمنان این ملت و انقلاب بیزاری می جویند.

وی با بیان اینکه سران فتنه از اول انقلاب مشکلاتی داشتند که همان مشکلات موجب به اوج رسیدن دنیا طلبی و قدرت خواهی آنان شد، افزود: این دنیا طلبی موجب پیروی از هوای نفس شد که در مقابل نظام ایستادند.

فرمانده پادگان آموزشی حرّ خوی ادامه داد: اگر آنان در انتخابات هم برنده می شدند شدیدتر از اینها فتنه می کردند و برای تضعیف نظام قدم بر می داشتند.

سرهنگ تبریزی با اشاره به انتخابات پیش روی خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی گفت: مردم آگاه و بصیر ایران اسلامی به همراه بسیجیان همیشه در صحنه ضمن حفظ هوشیاری و بالا بردن بصیرت سیاسی با حضوری حداکثری و انتخاب نمایندگانی  مومن و انقلابی، توانمند و تلاشگر و آگاه توطئه های نظامی،سیاسی و تشنج آفرینی ها را خنثی می کنند.


انتهای پیام/

 

تاریخ مخابره: 1394/10/08  |  زمان: ٠٨:٣٢  | شماره خبر: ٢٤٣٤٥٠  

 

خروج